Коханка Черновецького спростовує чутки про свою вагітність

Вітчим Олени Савчук каже, що вона не чекає дитину від мера Києва.

Кохана мера Києва Леоніда Черновецького Олена Савчук не вагітна.

Про це "Сегодня" розповів вітчим Олени Савчук Володимир Жукотанський.

За його словами, Олена Савчук любить грати на фортепіано, розбирається в мистецтві, і в школі була зразковою ученицею.

А зараз досить рідко буває в Україні, але допомагає грошима хорому батьку, який живе у Львові.

Не вагітна

Володимир Жукотанський прожив майже 20 років у шлюбі з матір'ю Савчук, екс-пастором церкви "Посольства Божого" Софією Жукотанською.

Востаннє Володимир зустрічався з колишньою сім'єю на похоронах їх з Софією сина Павла, якого вбили. Вони довго не спілкувалися, але нещодавно відновили відносини.

"Ми розмовляли по телефону, я запитав, що правда, а що ні в цій історії. Софія сказала мені, що Лєна не вагітна і що нічиєї родини не руйнувала", - сказав Жукотанський.

Він зазначив, що Аліна Айвазова і Леонід Черновецький вже довгий час не живуть як чоловік і дружина, і вони самі зізналися в цьому.

"Лєна має право приймати рішення сама. Звичайно, якщо Аліна благословить цей зв'язок, це буде найідеальніший варіант. Олена, начебто, зараз за кордоном, вона взагалі частіше буває за кордоном, ніж у Києві", - сказав вітчим Савчук.

Зразкова учениця і дочка

Також Жукотанський розповів, що кохана Черновецького була зразковою ученицею в школі, вміє грати на фортепіано і розбирається в мистецтві.

"Проблем з навчанням ніколи не було, вона взагалі дуже спокійна, скромна, добра ... Олена непогано грала на фортепіано і навіть закінчила музичну школу. А після школи вступила до педагогічне училище в Бродах. Пізніше, коли ми жили в Києві, вона закінчила Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв ", - розповів вітчим Савчук.

За його словами, Олена більше схожа на свого батька Валерія - першого чоловіка Софії Жукотанської. Спілкується з ним, допомагає.

"У неї такі ж блакитні очі, колір волосся. Я знаю, що Олена спілкується з батьком, він живе у Львові, допомагає йому матеріально, підтримує після перенесеної хвороби. Він, до речі, дуже проста людина, працював слюсарем", - додав Жукотанський.

Нагадаємо, раніше Айвазова розповіла, що, дізнавшись з "дзвінків доброзичливців" про стосунки свого чоловіка з іншою жінкою, подала на розлучення. Але на прохання дітей відкликала позов. Вона також розповіла, що Черновецький домігся багато чого завдяки їй і її батькові. Після цього мер Києва, у свою чергу, заявив, що його стосунки з дружиною неминуче закінчаться розлученням.

Читайте також:

Айвазова розлучається з Черновецьким через його вагітну коханку

Дружина Черновецького відкликала позов про розлучення

ЗМІ: Коханка Черновецького працювала продавцем, а сам він 20 років зраджував дружині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: