Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кохання з одного погляду: пухнастий пес Арчі з’єднав серця киян Тетяни і Володимира

Прекрасна романтична історія почалася в маршрутці та пройшла чимало випробувань, перш ніж справа дійшла до одруження.

За даними соціологів, 80% українців одружуються через кохання, при цьому один із шести мріє про дітей, 15% чекають від шлюбу регулярного сексу, а от меркантильні мотиви, які приписують сучасним молодятам, насправді непопулярні – лише 12% анонімно опитаних зізналися, що не проти побратися через гроші. І ще менше готові йти під вінець, аби з ким, бодай не залишИтися самотнім, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Герої цього сюжету ще не ходили реєструвати стосунків, хоч і мають дитину. А познайомила їх собака – пухнастий пес Володимира на прізвисько Арчі. Це сталося в маршрутці. "Ми з подружкою їхали до мене після роботу, щось по нозі відчуваю – зачепило. Дивлюся – це собака! Требу було поспілкуватися з нею, спитати, як у неї справи. Вона така пухнаста і класна", - пригадує Тетяна. "Я повертаюся і бачу, що мою собаку просто, як пластилін жмакають! Я не зрозумів. Собака – 80 кілограмів", - каже Володимир. Дівчина підняла очі та побачила хлопця з дивним виразом на обличчі, а для того ця мить стала такою, що змінила його життя. "Я не можу досі зрозуміти, як це сталося. Але оцей підйом голови з оцим поглядом", - зізнається він. Хлопець отямився, вже коли Тетяна йшла геть.

Відео Час любити: хлопець півроку шукав дівчину, в яку закохався з першого погляду

Вони випадково познайомились у парку, де киянин Володимир вигулював свого пса. Пухнастий випадково наступив перехожій дівчині на ногу, й та почала його гладити. Володимир, глянувши на Тетяну, закохався з першого погляду. Проте, забув узяти у дівчини номер телефону, а вона наступного дня поїхала з міста. Він ходив тією ж дорогою півроку, в надії знову побачити Тетяну. ТСН закликає ділитися своїми історіями кохання з хештегом #ЧасЛюбити. Подробиці: https://tsn.ua/ukrayina/chaslyubiti-tsn-zaklikaye-dilitisya-svoyimi-istoriyami-kohannya-1109022.html

Час любити: хлопець півроку шукав дівчину, в яку закохався з першого погляду

Володимир її наздогнав і запропонував провести до будинку. І вже коли попрощалися, зрозумів, що не запитав номеру телефону. "До мене доходить, що я навіть номер телефону не взяв. Повертаюся, а двері під’їзду так – хлоп! Я дивлюся на своб собаку і слово "дурень" навіть у його очах прочитав", - зізнається парубок. Саме тоді він пообіцяв собі, що неодмінно знайде цю дівчину. Але буквально наступного дня Таня поїхала до Харкова на нову роботу, бо їй потрібні були гроші, оскільки вона не сама. "У 21 я народила Софію. Але після народження так сталося, що людина стала приділяти увагу тільки собі. Він працював на двох роботах, а потім благополучно звільнився, тому що "це не моє". У мене таке було – все, досить! Я викликала таксі, зібрала речі свої та дитини і поїхала до батьків", - пояснила вона. На особистому життя дівчина поставила хрест. "Я зрозуміла, що більше не хочеться ніяких стосунків. І найголовніше: в мене ніколи не буде чоловіка мого віку – це точно. А молодше і чути не хочу", - розповіла Тетяна.

До Києва дівчина повернулся через півроку та волею долі винайняла ту саму квартиру. Увесь цей час по навколишніх вулицях ходив у надії її зустріти Володимир. "Уже всі тут знали, всі друзі знали, що є така Таня, котру я шукаю. І тут іде. Дівчино! Її аж пересмикнуло з переляку", - пригадує він. Тетяна зізналася, що пам’ятає про хлопця із чудовою собакою, а Володимир пояснив, що забув узяти номер телефону. Однак щемливе перше побачення мало всі шанси стати й останнім: виявилося, що парубок на три роки молодший за дівчину. "І кажу: далі, мабуть, нічого не вийде", - заявила Тетяна. Володимир на таке не очікував. "Я не зрозумів. Я не розізлився – я оскаженів! Я на тебе півроку чекаю! Завіз додому і кажу: подумаєш – набереш", - розповів він. Тетяна пів ночі лежала і міркувала, а потім написала повідомлення, що можна спробувати. "Я там ледве не стрибав він щастя, але відповів холодно: давай", - зізнався Володимир.

Їхній спільній історії вже чотири роки, за цей час Тетяна зрозуміла, що Володі можна довірити не тільки себе. "Коли Софія дуже сильно захворіла, Вова носив її на руках. У домашньому завданні, коли треба було розповісти про свою родину, вона так: а як у Вови по батькові? Я кажу: а що ти пишеш? Як звуть тата", - пригадує жінка. Коли Володимир запропонував одружитися, Тетяна вже не сумнівалася. "Звичайно ж, я сказала "так". Людина, котра молодша за мене, дозволила мене почуватися… абсолютно такою… маленькою дівчинкою, котру ось так укрили ковдрочкою", - розповіла вона. Весілля пара планує навесні, а почесним гостем, звісно, буде Арчі, який одного вечора змусив Таню й Володю зустрітися поглядом.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Залиште свій коментар

Вибір редакції