Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коктейлями Молотова закидали подвір’я головного спецінспектора в Кропивницькому

Сам посадовець переконаний, що напад пов’язаний із його професійною діяльністю.

Напад на угіддя в Кропивницькому із запальною сумішшю стався о пів на першу ночі. Керівник спецінспекції активно дбає про охайність міських вулиць і штрафує паліїв листя, через яких щовечора Кропивницький оповиває густий смог, йдеться в ТСН.16.45.

На відео з камери спостереження видно, як нападники, а їх ймовірно було двоє, одну за одною підпалюють пляшки і через огорожу кидають їх на подвір’я спецінспектора. Поряд проїжджають автівки і проходять люди, однак злодіїв ніхто не зупинив і до поліції не звернувся.

Сліди від розриву пляшок Андрій Максюта побачив на своєму подвір’ї лише над ранок. Від вибухів коктейлів Молотова обгорів його автомобіль. Однак чоловік певен – йому ще й пощастило, бо одна із пляшок влучила під газовий бак автівки, але не розірвалася. «Пляшка була кинута сюди, вона розбилася, розлетілася під автомобіль. Палала. Інша пляшка була ось на цьому місці – під заднім колесом автомобіля ближче до бензобаку. Вона не розбилася», - показує Андрій Максюта.

Сам посадовець переконаний, що напад пов’язаний із його професійною діяльністю. Рейди проти паліїв опалого листя, через яких ціле місто задихається від смогу - відбуваються щодня. Порушників шукають за допомогою дронів чи дідівським методом – на нюх. Штраф чималий – до 1360 гривень. Однак, певен посадовець, справа не у грошах, а у тому, що прізвища порушників спеціспекція оприлюднює. «Дуже непростих людей ми все ж таки притягнули до відповідальності за нашими протоколами. Серед них і прокурор і депутати різних рівнів, серед них і відомі в місті бізнесмени. Не всі сприймають те, що їх ловлять документують і надають розголосу цим темам», - каже активіст.

Версію помсти за професійну діяльність, як основну, розглядають і правоохоронці. Нині слідчі опитують свідків пригоди. Ця справа на особистому контролі керівника поліції області. Однак нападників ще не знайшли. Натомість у спеціспекції кажуть, залякування на них не діють, тож рейди з пошуку нехлюїв цього тижня відбуватимуть ще частіше.

Кореспондент Олена Шворак

Залиште свій коментар

Вибір редакції