Коледж в Одесі не перевіряли п'ять років. В уряді анонсували протипожежні перевірки у всій Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час останньої перевірки знайшли порушення.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук розповів, що будівлю Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де 4 грудня сталася масштабна пожежа, востаннє перевіряли 5 років тому.

Про це він написав 8 грудня у своєму Telegram-каналі.

За словами Гончрука, 2014 року були виявленні порушення, однак після цього будівлю не перевіряли.

"З’ясував, що остання перевірка будівлі коледжу відбулася 5 років тому - у червні 2014-го. Тоді виявили основні порушення, а цього року будівля не була навіть серед пріоритетних для перевірки. Це абсолютно неприпустимо", - зазначив прем'єр.

Він додав, що за дорученням президента до 10 січня Уряд проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх дитячих садків, шкіл, вишів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь спалахнув на третьому поверсі будівлі й швидко розповсюдився на 2000 кв м. Рятувальники евакуювали близько 40 осіб. У результаті пожежі, постраждали понад 30 осіб. Міський голова Одеси Геннадій Труханов розповів, що після трагедії у дворі коледжу спілкувався з батьками. Вони нібито й розповіли, що в приміщенні не було опалення, тому, можливо, там користувалися обігрівачами. Станом на 8 грудня всього внаслідок пожежі загинуло 10 осіб.

Пізніше стало відомо, що у лікарні загинув рятувальник, на якого впала студентка, яка стрибнула з вікна коледжу.

Відео Пожежа в Одеському коледжі: у лікарні помер рятувальник, який перебував у комі

Жертв пожежі в пожежі уже семеро. Рятувальники знайшли під завалами ще два тіла. Ідентифіковано поки лише трьох загиблих  - студентку і викладачку уже поховали. А сьогодні опізнали Марину Коваль, вона працювала секретарем у коледжі.  

Пожежа в Одеському коледжі: у лікарні помер рятувальник, який перебував у комі

Залиште свій коментар

Вибір редакції