Колега Гонгадзе розповів, як Пукач душив його ременем

Колега Гонгадзе стверджує, що Пукач душив його ременем, як і Гонгадзе, але не задушив на смерть, бо, певно, таким був наказ.

Олексій Подольський, журналіст, колега Георгія Гонгадзе заявив в ефірі одного з телеканалів, що Олексій Пукач душив його ременем. На думку журналіста, він залишився жити лише тому, що наказу прибрати його не було, хотіли лише налякати.

"Всі 11 років фактично фальсифікувались справи і моя, і Гонгадзе. Це робив генпрокурор. Це - не кримінальна справа? Чому йому дають ордени? До речі, Ющенко дав йому орден. А ми мали відношення до того, що Ющенко став президентом. Коли будуть кримінальні справи проти слідчих, прокурорів, які свідомо на замовлення фальсифікували слідство, результати, коли почнуть давати покази, то ланцюжок прийде до Кучми. Тільки він був вмотивований, щоб приховати цей злочин", – наголосив журналіст.

Він розповів, що "Українська перспектива" до якої входили вони з Гонгадзе, "коли стало ясно, що писав на передвиборчій кампанії Кучма", почала розповсюджувати інформацію серед населення, серед якої були історичні статті тощо.

"Ми не торкались корупційних схем. В нас була тактика – ми знали тільки одного чоловіка – президента, за Конституцією, він відповідав за все, як він сам і говорив. Тому мотивів здійснювати злочин проти нас ні у Кравченка, ні у Пукача нема", – сказав Подольський.

Він розповів: "Пукач душив мене ремнем, як і Гонгадзе. Але мене не задушив на смерть, певно, таким був наказ... Ми діяли інтелектом, аргументом, говорили з президентом, пояснювали громаді, що таке конституційна норма, а з нами говорили аргументом ремня Пукача". Виконавцями, зі слів журналіста, були міліціонери. Він. це зрозумів "по їх поведінці".

Він наголосив, що діяльність "Української перспективи" була єдиною перепоною для Леоніда Кучми, аби не встановити в Україні "диктатури, як в Росії".

Зі слів журналіста, Віктора Ющенка тоді ж було призначено на посаду керівника уряду "для биття", щоб його зламати і на його місце призначити Кравченка.

Щодо розслідування справи, Олексій Подольський зауважив, що після побиття він був "суцільним синяком", відтак написав заяву у правоохоронні органи.

Та справа, з його слів, не порушувалась до моменту, поки не зник Гонгадзе.

Начальника райвідділу, який зареєстрував справу, каже журналіст, "поселили в готелі МВС, і потім звільнили".

"Його жучили, бо він прийняв заяву. Справа весь час лежала на столі в Кравченка. Потім я написав заяву на Кучму, Ющенка і Потебенька про злочини проти "Української перспективи", – сказав журналіст.

Він розповів, що в Донецьку розповсюджувача матеріалів його організації "спалили на очах у дружини", мовляв, їй подзвонили і сказали "Дивись у вікно", – в момент, коли він горів у своїх "Жигулях".

Водночас, він наголосив, що Кравченко був єдиним свідком, який міг вказати на замовника. "Пукач в своїх показах постійно посилається на Кравченка", – пояснив Подольський. Також журналіст заявив, що інформація про самогубство Юрія Кравченка – "чиста фальсифікація".

"Я навіть не чекав, що ГПУ настільки непрофесійна і так невміло її сфальсифікувала. Кравченко був вбитий, жорстоко вбитий. Справа закрита. Будь-який журналіст може її подивитись в ГПУ", – сказав він і навів ряд доказів на користь своєї тези, серед них, відсутність порохових газів (від пострілу) на руках Кравченка, відсутність висновку, чим є темні плями на останній записці Кравченка. Також, з його слів, незрозуміла ситуація з патронами, а на зброї немає змазаних слідів від рук Кравченка, мовляв, той, хто стріляв для певності одягнув рукавиці тощо.

Тодішній міністр охорони здоров'я Микола Поліщук, зі слів Подольського, був кращим експертом з вогнепальних ран голови.

"Була травматична ампутація восьми зубів, підстрелений ніс... Поліщук пише, що будь-який чоловік з таким пораненням втрачає свідомість. Коли людина отримує таку рану, вона ковтає, вдихає. Експертиза не знайшла найменших слідів крові, залишків зубів тощо в стравоході, шлунку", – сказав журналіст.

Він наголосив: "Піскун, а під його патронатом йде слідство, чи не можна інкримінувати йому статтю про перевищення службових повноважень?.. Турчинов, який заявляє, що немає відношення, насправді тоді був главою СБУ і все знав".

Олексій Подольський зазначив, що спеціально відкрив блог на цю тему і писатиме там "все про суд". Також він пообіцяв викликати екс-генпрокурора Піскуна на суд в якості свідка за цією справою.

Водночас, екс-глава СБУ, "нашоукраїнець" Валентин Наливайченко закликав усіх, хто має інформацію про загибель Гонгадзе, дати свідчення, "аби це дослідили під час слідства".

"На місці, яке Пукач показав після його затримання, ми знайшли рештки 10 людей. Навіть сьогодні шириться брехня, що це жертви Другої світової. Максимум 10-15 років цим решткам, – сказали експерти. Маємо вимагати розслідування, а також, щоб докази Пукача стали публічними. ГПУ зараз має можливість вичистити банду з влади", – сказав Наливайченко.

Нагадаємо, голова Верховної ради (1994 - 1998, 2006 - 2007) Олександр Мороз заявляє, що впродовж 10 років в Україні відбувалась імітація слідства у справі загибелі Георгія Гонгадзе.

Читайте також:

Кравчук: Кучма не знав, що слова "заткніть рота Гонгадзе" підлеглі сприймуть, як вказівку до дії

Адвокат: Пукач уклав контракт зі слідством у справі Гонгадзе

Вдова Кравченка: мій чоловік така ж жертва спецслужб, як і Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: