Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колеги повідомили дату та місце прощання з головною продюсеркою ТСН Оленою Несміян

Колеги повідомили дату та місце прощання з головною продюсеркою ТСН Оленою Несміян

Останні кілька місяців Олена боролась з важкою хворобою.

Прощання з головною продюсеркою ТСН Оленою Несміян відбудеться у понеділок, 22 червня, у Спасо-Преображенському соборі, що розташований у Голосіївському районі Києва.

Адреса собору – вулиця Маршала Конєва, 3а. Прощання почнеться об 11 годині.

Серце Олени Несміян перестало битись напередодні. Останні кілька місяців вона боролася з тяжкою хворобою, яка забрала її життя.

Відео Пішла з життя головний продюсер ТСН Олена Несміян - якою її запам'ятали

Сьогодні не стало головного продюсера ТСН Олени Несміян. Їй було всього 52 роки. Вона була випусковим редактором першого випуску новин на "1+1" у 1997  і усі ці роки найчастіше залишалася за кадром, але завжди - у вирі головних подій країни. Олена завжди була сповнена сил та планів на життя. І саме такою її запам'ятають.  

Пішла з життя головний продюсер ТСН Олена Несміян - якою її запам'ятали

В 1+1 медіа, та й взагалі на вітчизняному телебаченні, складно знайти людину, яка не знала Олену. Вона розпочала свій шлях у ТСН 23 роки тому, в 1997-му – і відтоді ньюзрум став її другим домом. Завдяки їй в ТСН зібралась фантастична команда талановитих професіоналів, що закохані в свою справу. Цей чудовий тандем неодноразово приводив нашу компанію до визначних нагород. Але найголовніші здобутки, що їх Олена приносила регулярно – це любов, повага та співпереживання, які аудиторія відчувала через екран. За час її роботи було створено чимало благодійних ініціатив (зокрема "ТСН. Допомога"), що врятували життя величезній кількості людей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції