Колеги судді-"колядника" Зварича відмовляються свідчити проти нього

Колишній підлеглий Зварича стверджує, що гроші, які він носив у теці своєму начальнику, насправді призначались на ремонт суду.

В Оболонському райсуді столиці триває розгляд справи екс-глави Львівського апеляційного суду Ігоря Зварича. Колеги судді-"колядника", які ще нещодавно стверджували, що Зварич примушував їх брати хабарі, тепер відмовляються від свідчень - мовляв, і самі не брали грошей, і шеф їхній перед законом чистий.

Зокрема, суд заслухав свідка В'ячеслава Любашевського (суддя Львівського апеляційного суду), з'ясовуючи обставини одного з епізодів, - що передавав 8 жовтня 2008 року Любашевський Зваричу в будівлі суду (за версією слідства, це були 20 тисяч доларів). Раніше колега Зварича сам розповів про це слідству, але тепер від свідчень відмовився, повідомивши, що він просто рятував себе від арешту.

"Слідство мені запропонувало дати свідчення проти Зварича, Жербицький (Володимир Жербицький до весни керував слідчою групою в ГПУ у справі) мені присягався своїм онуком, що мені нічого за це не буде. Але після того, як затримали Зварича, мені пред'явили звинувачення (інкримінують передачу хабара)", - повідомив Любашевський суду.

"8 жовтня 2008 року в руках у мене на відео якась тека. Після зарплати ми скидалися на ремонт суду - я збирав по 500-1000 грн, і ось їх я міг передавати Зваричу, але не того дня. Зварич грошей не вимагав".

Співробітник Генпрокуратури Володимир Жербицький на суді не був, але пізніше слова Любашевського назвав дитячим лепетом: "Нам він говорив, що брав гроші (за "правильні" рішення суду), тому як на це його змушував Ігор Зварич. Я нічого йому не пропонував і онуком не присягався".

Як відомо, кримінальна справа проти Зварича була порушена в грудні 2008 року - він підозрювався в отриманні хабара в розмірі 100 тисяч доларів за ухвалення незаконного рішення. Зварич переховувався, але був затриманий у березні 2009 року.

Зазначимо, що в народі горе-суддю охрестили "посівальником" або "колядником" через його славнозвісну прес-конференції, на якій Зварич пояснив наявність знайдених у нього при обшуку мільйонних коштів давньою традицією засівати приміщення під час його освячування.

Читайте також:

У Києві розпочався суд над суддею-"колядником" Зваричем

Суддя-колядник запевнив, що не їв матеріали своєї справи

Суддю-"колядника" Зварича відпустять на волю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: