Колекція годинників, рідкісні монети і зброя. Суд арештував майно екс-голови київської міліції Коряка

Також було накладено арешт на кошти в сумі 40 тис. євро та 10 тис. доларів.

Апеляційний суд Києва наклав арешт на майно колишнього глави київської міліції Валерія Коряка, який є одним із фігурантів у кримінальній справі про побиття студентів 30 листопада 2013 року.

Сьогодні, 8 листопада, колегія Апеляційного суду Києва залишила в силі рішення Печерського районного суду про арешт зброї, яка належить Коряку, передає УНІАН.

Також було задоволено клопотання прокурора та накладено арешт на інше майно Коряка, а саме колекцію годинників із дорогоцінних металів, готівку в сумі 40 тис. євро та 10 тис. доларів, дорогоцінні колекційні та рідкісні монети, які, як і зброя, були вилучені під час обшуку влітку цього року в квартирі колишньої дружини Коряка Олени Ширякової у Києві.

Слід зазначити, що суд не взяв до уваги аргументи адвокатів Коряка і його колишньої дружини про те, що, оскільки вони були розлучені ще до оголошення Коряка в розшук, то все майно в квартирі належить Ширяковій, у тому числі і годинники чоловіка, які там були вилучені.

Наголошується, що те, що Коряк після розлучення з дружиною зареєструвався в Сімферополі, суд не визнав доказом те, що вони не проживають разом і не мають спільного майна. Але незважаючи на розлучення, вилучені коштовності і зброя належать саме Коряку, а не його колишній дружині.

Нагадаємо, Петро Федчук і його начальник Валерій Коряк в квітні минулого року були оголошені Службою безпеки України у розшук. Вони підозрюються в незаконному перешкоджанні проведення мітингів з застосуванням фізичного насильства під час Евромайдана. Коряк і Федчук зникли з поля зору українських правоохоронців 5 березня минулого року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: