Колесніченко: опозиція очікувала на кабанчика, а не отримала навіть порося

У ПР відреагували на заяви опозиції про проведення переговорів з Європою про блокування рахунків окремих українських чиновників.

Опоненти влади шукають приводи для піар-акцій та роблять гучні заяви, адже провалилися всі їх очікування, щодо позиції Європейського Союзу стосовно України.

Таку думку висловив народний депутат з фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко, коментуючи заяву Олександра Турчинова про проведення переговорів з європейськими політиками про блокування рахунків українських чиновників.

"У першу чергу Турчинову слід просити заблокувати рахунки своїх однопартійців. Такі питання вирішуються не на обговоренні з якимись представниками опозиції, якої в Україні не існує, а з офіційними особами, або країна, де є такі рахунки, самостійно приймає рішення про їх блокування. А такі розмови більше схожі на піар-кампанію, адже після винесення резолюції Європарламенту по Україні, всі їх (опозиції, - ред.) виступи проти країни провалилися", - вважає парламентар.

Колесніченко вважає, що очікування українських опозиціонерів не виправдалися.

"Вони надули щоки на новорічного кабана, а в результаті навіть порося не отримали", - прокоментував народний депутат.

Парламентар підкреслив, що європейські лідери та українська влада досягли компромісу. І в цьому, на його думку, величезна перемога президента України Віктора Януковича.

Крім того Колесніченко підкреслив, що Європейський Союз у резолюції розвів питання подальшої інтеграції України та ситуацію довкола Юлії Тимошенко.

"Вони зауважили, що сподіваються на справедливе правосуддя. Це слушно. І вже ніхто не звертається до президента, щоб він вплинув на суд. Цього в документі немає, це правильно, адже у нас незалежна судова гілка влади. Вона нікому не підпорядковується окрім закону", - підкреслив народний депутат.

Нагадаємо, Європарламент, 27 жовтня, схвалив резолюцію щодо України на сесії у Страсбурзі.

28 жовтня перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що опозиція проводить консультації з представниками Євросоюзу щодо блокування банківських рахунків та обмеження пересування представників нинішньої української влади.

"Ми проводимо консультації щодо запровадження санкцій проти конкретних чиновників, проти конкретних прокурорів, суддів, на які вони зможуть зреагувати - це блокування рахунків, обмеження пересування цивілізованими країнами", - сказав він.

"Це єдині речі, на які може зреагувати ця влада, тому що їм важко буде доїжджати до їх офшорних рахунків", - переконаний Турчинов.

Читайте також:

ЄС дав зрозуміти, що для асоціації потрібно звільнити Тимошенко

ПР вважає, що резолюція Європарламенту – справа рук друзів Тимошенко

Резолюція Європарламенту - останнє попередження для Януковича

Європарламент погодився на перспективу членства України в ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: