Колесников: Луценко - причина бід НУ-НС

Депутат від Партії регіонів Борис Колесников вважає, що діяльність Юрія Луценка на посаді голови МВС стала причиною падіння рейтингів НУ-НС.

Юрій Луценко
УНІАН
Борис Колесников знову згадав про порушення, нібито скоєні Юрієм Луценком на посаді міністра внутрішніх справ.
На думку Колесникова, з приходом Луценка на посаду міністра внутрішніх справ і команди, яку він привів із собою, рейтинг "Нашої України" упав з 60% у лютому 2005 до 13,95% у березні 2006.

"А після його "духовної" роботи в уряді - очевидно, за "принципом Папи Римського", про що свідчить роздача індульгенцій - "іржавих" пістолетів Міністерства оборони, злодійство - обслуговування дружини Юрія Віталійовича (Луценка) коштами зв'язків Міноборони, шахрайство - польоти Юрія Віталійовича (Луценка) з родиною за рахунок держави на літаку внутрішніх військ МВС, загадкова смерть правої руки Луценка в нерівній боротьбі за контроль над конверт-центрами на користь МВС, - у травні-червні 2007 рейтинг "Нашої України", що становив 20%, після союзу з такою "потужною" політичною силою, як "Народна самооборона", опустився до традиційних 14%2", - сказав Борис Колесников.

Він переконаний, що це повинно правити за урок для всіх політичних сил. "Так що автобіографічний приклад, наведений Юрієм Луценком, повинен стати відповідним уроком для всіх політичних сил, які наступного разу захочуть прийняти до своїх лав цього пройдисвіта й популіста", - сказав він.

Як повідомляло агентство, один із лідерів Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Юрій Луценко вважає грубою політичною помилкою нагородження депутата Верховної ради від Партії регіонів Бориса Колесникова орденом "За заслуги" II ступеня. Указом від 28 листопада президент Віктор Ющенко нагородив депутата Верховної ради від Партії регіонів Бориса Колесникова орденом "За заслуги" II ступеня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: