Колесніков: Луценко - злочинець

Борис Колесніков упевнений, що після перегляду справи щодо ”Білого лебедя” Юрія Луценка буде визнано лідером організованого злочинного угруповання.

Кандидат у народні депутати (Партія регіонів) Борис Колесніков упевнений, що в результаті перегляду справи щодо ”Білого лебедя” лідера блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" Юрія Луценка буде визнано лідером організованого злочинного угруповання.

Як повідомили у прес-службі Партії регіонів, про це Колесніков сказав, коментуючи наміри Луценка переглянути цю справу.

Борис Колесников
УНІАН
Борис Колесніков переконаний, що лідер НУ-НС Юрій Луценко є злочинцем
"Юрій Віталійович (Луценко) спізнився, оскільки прокуратура давно і без його участі почала перегляд справи по "Білому лебедю". Враховуючи вчорашні заяви Бориса Пенчука і коментарі начальника відділу розслідувань ГПУ Петра Коваля, Луценко на момент керівництва МВС був як мінімум лідером нового ОЗУ, члени якого носили міліцейські погони. Ось тому горе-екс-міністр так і хвилюється", - сказав Колесніков.

"Жахливо спостерігати те, що ця людина, не володіючи повноваженнями силового міністра, вже зараз опустилася в своїх коментарях до погроз і незрозумілого мені шантажу", - додав він.

"Ваші загрози, Юрій, нічого для мене не значили і не значать: навіть в СІЗО я не боявся Ваших "подвигів"! А Ваше колишнє перебування біля керма МВС вже стало, мабуть, для всієї Східної Європи хрестоматійним прикладом того, як так звані полум`яні революціонери тільки і вміють проводити політичні репресії, імітувати бурхливу роботу і продукувати дешевий самопіар у необмеженій кількості", - сказав Колесніков.

Він додав, що кримінальна справа проти нього була закрита не через недоведення вини, а через відсутність в його діях складу злочину.

Як повідомляв iPlus, учора, 30 жовтня, на прес-конференції голова фонду "Антикорупція", бізнесмен, один із авторів проекту “Донецька мафія” Борис Пенчук звинуватив колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка в тому, що той використовував його у своїх політичних цілях у справі Бориса Колеснікова.

За словами Пенчука, в 2005 році у нього були "невеликі тертя, взаємні питання" з Борисом Колесніковим, який у той час обіймав посаду голови Донецької облради, і ці претензії залишилися і сьогодні. Пенчук зазначив, що "всі ці претензії ми могли б завжди вирішити за звичайним столом переговорів". "Проте, по волі певних осіб, зокрема, Юрія Луценка, наша справа перетворилася з дріб`язкового цивільного питання на політичні репресії", - сказав він.

При цьому, не відповідаючи на питання журналістів, чому ж раніше, маючи таку підписку, він все ж таки коментував матеріали справи і заявляв про вимагання, Пенчук сказав, що раніше на прес-конференціях він перебував у супроводі представників Міністерства внутрішніх справ і мав говорити те, що йому пропонували.

На прес-конференції Пенчука були присутні члени Партії регіонів Ганна Герман, Олена Бондаренко і Євген Геллєр.

ДОВІДКА. Борис Пенчук у 2005 році обвинувачував Бориса Колеснікова у вимаганні акцій торгового центру "Білий лебідь" (Донецьк).

Колесніков був затриманий 6 квітня 2005 року за кримінальною справою, порушеною за фактом вимагання в 2002 році акцій ТЦ "Білий лебідь" у екс-голови правління торгового центру Володимира Пенчука (батька) і екс-директора ТЦ Бориса Пенчука (сина).

2 серпня 2005 р. за рішенням Апеляційного суду Києва Колесніков був звільнений, при цьому суд узяв з нього підписку про невиїзд. Пізніше Генеральна прокуратура закрила кримінальну справу, порушену відносно Колеснікова.

19 липня 2007 року прокуратура Донецької області оголосила Пенчука в розшук. Проти нього і його батька було порушено кримінальну справу за ознаками складу злочинів, передбачених ч. 2 ст. 383 і ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України - за фактом явно неправдивого повідомлення органу дізнання про здійснення Колесніковим особливо тяжких злочинів, а також за фактом дачі в ході досудового слідства явно неправдивих свідоцтв з метою звинувачення Колеснікова в здійсненні особливо тяжких злочинів.

Пенчук заявляв, що “підлеглою одному з лідерів Партії регіонів Борису Колеснікову прокуратурою здійснюються безпрецедентні терористичні дії, спрямовані на знищення мене і членів моєї сім`ї, тобто тих, хто був вимушений віддати прибутковий бізнес Ахметову-Колеснікову та їх оточенню”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: