Янукович наказав урізати пенсії депутатам

За ініціативою Януковича пільгові пенсії значно зменшать. Віце-прем'єр Колесніков вважає, що слід встановити максимальний рівень державних пенсій.

Пільгові пенсії за пропозицією президента Віктора Януковича будуть значно зменшені.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков.

"Пільгові пенсії на пропозицію Януковича буде обрізано. Чому шахтар або металург, який простояв усе життя біля печі, отримуватиме пенсію в дві тисячі, а "заслужений" депутат - 16 тисяч гривень?", - сказав Колесніков.

На думку віце-прем'єра, необхідно встановити певний максимальний розмір державної пенсії.

"Має бути морально відповідальна планка. Припустімо, 8 тис. грн. Більше цього, напевно, не повинно бути пенсії. Або треба переходити до персоніфікованої накопичувальної системи. Те, що ви зобов'язані, платите державі. Можна навіть знизити ставку при обов'язковій сплаті в накопичувальний пенсійний фонд. Хочете велику пенсію - заробляйте більше, платіть у приватний або державний пенсійний фонд за персональним принципом", - розповів віце-прем'єр.

Він заявив, що збільшення максимальної пенсії можливе тільки паралельно із зростанням середнього показника.

"Коли у країні середня пенсія буде не 1 тис. грн., а 6 тис., то, відповідно, і максимальна планка буде не 8 тис., а 20 тис. І це буде цілком прийнятно для суспільства", - констатував Колесніков.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович, виступаючи на Майдані Незалежності в Києві з нагоди Дня Незалежності, заявив, що пенсія українців має відповідати середньостатистичним показникам ЄС.

Читайте також:

Янукович пообіцяв українцям європейські пенсії

Українцям не дозволять висловити свою думку щодо пенсійної реформи

В Раду внесено законопроект про заборону на підвищення пенсійного віку

Влада вмовлятиме МВФ не підвищувати пенсійний вік українцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: