Колесніков у реанімації палить електронну цигарку і цитує Марка Твена

Віце-прем'єр Борис Колесніков розповів, що йому зробили не шунтування, а стентування - ця операція значно простіша. На його думку, раніше ніж за тиждень його з реанімації не випустять.

Віце-прем'єр Борис Колесніков підтвердив, що перебуває у реанімації і лежатиме там щонайменше ще тиждень. Водночас він спростував, що йому зробили шунтування.

"Як говорив Марк Твен, чутки про зроблене мені шунтування занадто перебільшені", - заявив Колесніков у коментарі Zn.ua.

"Шунтування передбачає операцію з розтином грудної клітини. Моя ж проблема була вирішена інакше - шляхом стентування. Через артерію зондом із серця був витягнутий тромб, а в саму коронарну посудину поміщена пружинка, яка відновила постачання серця кров'ю", - пояснив віце-прем'єр.

Він повідомив, що перебуває в реанімації "і, схоже, раніше ніж через тиждень мене звідси не випустять".

"Лікарі кажуть, що за сприятливого збігу обставин на відновлення піде три тижні. Тому, на жаль, у мене не було шансів потрапити сьогодні на відкриття виставки, яка представляє нашу підготовку до Євро-2012 європарламентаріям у Брюсселі. І давоський ланч за участю президентів України та Польщі я, на жаль, теж пропущу", - зазначив Колесніков.

"Лікарі все ще вважають ситуацію не пройденою, але я намагаюся бути в курсі подій. Іноді відповідаю на дзвінки мобільного, а, головне, тепер я остаточно просунута людина: стежу не тільки за електронними медіа, але й палю електронну цигарку", - засміявся урядовець.

Нагадаємо, у понеділок, 24 січня, прес-секретар віце-прем'єра Юрій Громницький повідомив про те, що Борис Колесніков вранці був доставлений до клініки "Феофанія" з діагнозом "інфаркт". Пізніше у ЗМІ повідомлялося, що віце-прем'єру було зроблено шунтування.

За словами особистого лікаря Колеснікова Тетяни Бахтеєвої, віце-прем'єр зіпсував здоров'я у Лук'янівському СІЗО. Вона розповіла, що медичні проблеми у нього виникли п'ять років тому, коли він сидів у камері. Тоді йому поставили діагноз "порушення ритму серця і високий артеріальний тиск".

Читайте також:

Колесніков пробуде у Феофанії ще 3 тижні

Колесніков і Тихонов зраділи арешту Луценка і назвали його дружину "дурою"

У Герман був інфаркт: її врятував вчасний виклик лікарів

Чоловіку Тимошенко зробили операцію на серці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: