Колесніков: узурпація влади - це політичне самогубство

Колесніков підкреслив, що узурпація влади у власних інтересах - це політичне самогубство і "той, хто дійсно думає про майбутнє країни, не буде узурпувати владу в особистих інтересах".

Політик, який дійсно думає про майбутнє України, не буде узурпувати владу в особистих інтересах.

Таку думку озвучив віце-прем'єр Борис Колесніков в ефірі одного з українських телеканалів.

За йог ословами, в особистих же інтересах "узурпувати владу немає сенсу. Той, хто дійсно думає про майбутнє країни, не буде узурпувати владу в особистих інтересах", - підкреслив Колесніков.

На його думку, це прирівнюється до політичного самогубства. Та ж вертикаль, яку зараз вибудовує команда Януковича, потрібна для того, щоб рішення влади виконувалися, запевнив політик.

"Все ж таки розуміють, що не може бути демократії без економічної свободи. А для цього потрібно наводити порядок. Будь-яке рішення по вертикалі влади - не самоціль, а лише засіб. Без соціально відчутного результату не буде довіри до президента, якщо зарплати не будуть рости - тут ми теж ризикуємо найвищим рейтингом в країні", - пояснив він.

Колесніков також наголосив, якщо люди в результаті реформ президента не стануть жити краще, централізація влади ніяк не допоможе ані Віктору Януковичу, ні в загальному Україні.

Читайте також:

Янукович доручив розробити нову стратегію нацбезпеки

В НУ-НС переконані, що половину членів нинішнього уряду треба поміняти

Азаров вірить, що Янукович залишить йому крісло

Євросоюз закликав Януковича не вбивати демократію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: