Колесников відчитав Клюєва за те, що той проклав супердорогу лише до свого маєтку

Перед засіданням уряду віце-прем'єри, не помітивши увімкнених мікрофонів на високих тонах посперечалися щодо ремонту дороги, яка веде до маєтків урядовців.

Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков у різкому тоні звинуватив першого віце-прем'єра Андрія Клюєва в тому, що під час капітального ремонту траси до Конча-Заспи, якою спікер Верховної ради  Володимир Литвин та голова уряду Микола Азаров та інші високопосадовці їздять до своїх будинків, асфальт було покладено тільки до маєтку першого віце-прем'єра.

Розмова відбулася перед початком засідання Кабінету міністрів. Високопосадовці так захопилися розмовою, що не помітили, що мікрофони на їх столах були включені. Оскільки камери журналістів були приєднані до пульту роздачі звуку в кімнаті засідань уряду, тому кожне їхнє слово записувалося.

Тепер ця магістраль має по дві смуги в кожному напрямку. Але такий ремонт зробили не по всій довжині траси - без ремонту залишилися декілька останніх кілометрів на під'їзді до Обухова.

Як повідомлялося, на трасі Київ-Вишгород-Десна, яка веде від Києва до заміської резиденції президента Віктора Януковича "Межигір’я", завершуються ремонтні роботи. Протягом тижня дорогу буде остаточно дороблено. 16 км надміцного асфальту уклали за 50 млн грн – трохи менше, ніж виділено на ремонт усіх доріг Києва.

Читайте також:

Дорогу до кримських дач Януковича відремонтують за 13 мільйонів

На трасі, якою їздить на роботу Азаров, теж кладуть новий асфальт

До резиденції Януковича за місяць прокладуть нову супердорогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: