Колесніков виступає за коаліцію ПРіБЮТ

За словами "регіонала", у разі створення такої коаліції, питання про дострокові вибори Верховної ради стане неактуальним.

Депутат від Партії регіонів Борис Колесніков допускає створення коаліції між фракціями ПР та Блоку Юлії Тимошенко і оцінює ймовірність формування такого союзу як 50 на 50.

Про це він заявив у коментарі газеті "Сегодня".

"Я прихильник якнайскорішого виходу України із кризи", - заявив "регіонал". – "І якщо для цього потрібно буде створити коаліцію із БЮТ, то я за таку коаліцію".

Парламентарій впевнений, що створення широкої коаліції у такому форматі зробить дострокові вибори Верховної ради непотрібними.

”Вірогідність її створення я оцінюю як 50 на 50. Якщо ПРіБЮТ відбудеться, це зробить непотрібними дострокові парламентські вибори. Якщо ні, треба проводити подвійні вибори і раніше, ніж 25 жовтня”.

В той же час, офіційно ПР підтримує Віктора Ющенка щодо проведення одночасних парламентських і президентських виборів і вважає це рішення президента своїм досягненням, якого вони добилися шляхом мітингів і блокування роботи Верховної ради.

Читайте також:

Герман: БЮТ - основний союзник Партії регіонів

Ахметов готовий об'єднатися з Тимошенко

Янукович пропонує повести вибори раніше 25 жовтня

ПР називає готовність Ющенка оголосити вибори своєю перемогою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: