Колесніков: Януковичем можна лякати дітей чиновників

Віце-прем'єр розповів, що президент готовий пожертвувати любов'ю народу заради проведення реформ.

Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков порівняв Віктора Януковича з польським політиком-реформатором Лешеком Бальцеровичем, якому "всі дякують, а раніше ним лякали дітей". Про це віце-прем’єр розповів в інтерв’ю виданню "Корреспондент".

Журналіст запитав Колеснікова, чому Лешек Бальцерович, польський реформатор і віце-прем'єр, йшов на дуже непопулярні кроки, а українська влада цього не робить. "Зробимо. Просто зараз усі країни намагаються уникати жорстких заходів і проводити реформи м'якше", - відповів віце-прем'єр.

Відповідаючи на питання, чи готовий Янукович пожертвувати любов'ю народу, щоб змінити його життя в майбутньому, Колесніков заявив: "Він готовий до будь-яких жертв, щоб у майбутньому країна розвивалася. У Польщі зараз усі згадують і дякують Бальцеровичу, адже раніше ним дітей лякали. У нас Януковичем поки можуть лякати тільки дітей чиновників - Ви знаєте, зараз йде скорочення".

Віце-прем’єр нагадав, що з пострадянських країн - Росії, Білорусі та України - жодна поки не вийшла з системної кризи і не побудувала ринкову економіку.

"Для такої величезної країни, як Україна, просто блеф говорити, що за рік можна провести всі реформи. Польща на цьому шляху вже з 1990-го і досягла великого результату, але за 20 років. Ще десять років тому, після десяти років реформ, у них було близько 30% безробітних", - заявив Колесніков.

"Так, реформи могли б рухатися швидше. Президент вимагає діяти сміливіше. Думаю, це правильно, але є свої ризики і опір чиновників", - відзначив він.

Читайте також:

Янукович пообіцяв зниження податків до 1914 року

Янукович вимагає в Азарова звільнити реформаторів, у яких не "горять очі"

Янукович запланував витягти Україну з "історичної ями"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: