Колесніков заперечив, що збирається в мери Києва

Один з лідерів Партії регіонів Борис Колесніков спростував інформацію про те, що може стати мером Києва, але вважає, що очільника столиці слід міняти.

Заступник голови Партії Регіонів Борис Колесніков заявив, що ні в якому разі не розглядає себе як мера Києва і не планує брати участь у виборах на цю посаду.

Тим не менш, він повідомив, що останній тиждень він і його офіс за дорученням президента активно займалися вивченням громадської думки про те, як кияни ставляться до діяльності нинішнього мера Леоніда Черновецького.

Як заявив Колесніков, лише 5% киян хотіли б продовження виконання функцій мерії під керівництвом Черновецького. Таким чином, Партія Регіонів вважає, що назріла необхідність прийняття нового закону про столицю, де були б розділені функції мера і керівника київської міської адміністрації, і проведенням в зв'язку з цим нових виборів.

"Києву, як і країні, терміново потрібні реформи", - сказав Колесников.

"Керувати містом має корінний киянин або людина, яка прожила тут десятки років і особисто знайома з проблемами столичного мегаполісу. Це людина повинна бути високопрофесійною, супервідповідальною і високоморальною, яка зможе забезпечити реальне управління столицею України. Уряд і керівництво країни переводять Києву гігантські суми за виконання містом столичних функцій, але на сьогоднішній день вони направляються не на користь мешканців міста, - сказав Колесніков.

"Завданням правильного кваліфікованого управління, на якому наполягає Партія Регіонів, має бути не тільки прозоре і некорупційні управління містом, а й перетворення Києва в один з найбільш комфортабельних міст світу, повернення їй статусу одного з найкрасивіших мегаполісів Європи, створення інфраструктури 21 століття, забезпечення жителів та гостей міста нормальними транспортними артеріями, парковками, парковими зонами, впорядкування прибережної смуги", - додав Колесников.

Нагадамо, що раніше ЗМІ повідомляли, що Борис Колесніков є однією з ймовірних кандидатур на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Читайте також:

"Регіонали" подумують посадити Колеснікова у крісло Черновецького

"Регіонали" запевнили, що не лише вони керуватимуть країною

Партія регіонів з Черновецьким готують новий варіант закону про столицю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: