Колесніков змусив львівських чиновників заговорити російською

Під час візиту віце-прем’єра львівське начальство намагалося продемонструвати знання російської мови.

Візит віце-прем’єр-міністра з питань "Євро-2012" Бориса Колеснікова на Львівщину збив з пантелику місцеву владу. Під час його візиту до Львова місцеві чиновники продемонстрували знання російської мови.

Так, міський голова Львова Андрій Садовий вітальні слова сказав російською. Начальник управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської ОДА Степан Лукашик інформував про стан справ із підготовкою львівського аеропорту до "Євро-2012" теж "ламаною" російською. Губернатор Львівщини Микола Кміть був стриманим і не дуже багатослівним, висловлювався лише щодо певних уточнень.

Нагадаємо, 16 березня віце-прем’єр Колесніков перебуває з робочою поїздкою у Львові. Разом із ним приїхали міністр економіки Василь Цушко, міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба та міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко.

Колесніков вже заявив, що генпідрядник будівництва львівського стадіону має два тижні на відновлення будівництва на повну потужність. Інакше підрядника буде змінено.

Читайте також:

Третина нового Кабміну - уродженці Донбасу та Росії

Новий міністр культури живе за межею бідності

Нові міністри оприлюднили свої декларації про доходи

Більшість нових міністрів не знають іноземних мов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: