Колесников звинувачує Луценка

Кандидат у депутати Верховної ради від Партії регіонів Борис Колесников звинувачує лідера НУ-НС Юрія Луценка у фальсифікації справи проти нього.

Кандидат у депутати Верховної ради від Партії регіонів Борис Колесников звинувачує лідера блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Юрія Луценка у фальсифікації справи проти нього.

Про це Колесников сказав в інтерв'ю газеті "День" від 3 листопада.

Борис Колесников
УНІАН
Борис Колесников стверджує, що за вказівкою Юрія Луценка МВС фабрикувало докази проти нього
Зі слів Колесникова, ще в 2005 році, будучи обвинуваченим, він мав можливість на певному етапі слідства ознайомитися з усією справою проти нього.

"Я хочу сказати, що 90% фальсифікації цієї справи - на совісті Міністерства внутрішніх справ...а з цих 90% - 101% на совісті Луценка", - сказав він.

Колесников заявляє, що саме співробітники МВС підробили плівки і показання.

Він висловив надію, що, оскільки вже проведено багато слідчих дій, незабаром у справі, пов'язаній з донецьким торговим центром "Білий Лебідь", буде поставлено крапку.

Як повідомляв iPlus, Колесников вважає, що обвинувачення Луценка на його адресу - шантаж і погроза.

Луценко вважає Партію регіонів ініціатором обвинувачень директора донецького торгового центру "Білий Лебідь" Бориса Пенчука на його адресу.

Пенчук звинуватив Луценка в тиску на нього в ході слідства в справі Колесникова.

У листопаді 2006 року Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом фальсифікації справи проти Колесникова.

У липні прокуратура Донецької області оголосила в розшук директора донецького торгового центру "Білий Лебідь" Пенчука.

У березні Апеляційний суд Києва визнав законним закриття Генеральною прокуратурою кримінальної справи проти депутата Ради Колесникова.

4 червня Генпрокуратура закрила справу проти Колесникова через відсутність складу злочину.

У грудні 2006 року Печерський районний суд Києва визнав законним закриття Генпрокуратурою справи проти Колесникова.

Колесникова було затримано 6 квітня 2005 за порушеною в лютому кримінальною справою за фактом вимагання в 2002 році акцій торгового центру "Білий Лебідь" (Донецьк) в екс-голови правління торгового центру Володимира Пенчука (батька) і екс-директора ТЦ Бориса Пенчука (сина).

2 серпня 2005 за рішенням Апеляційного суду Києва Колесникова було звільнено, при цьому суд взяв з нього підписку про невиїзд.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: