Коли Оксана Макар померла, в її матері зупинився годинник

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коли Оксана Макар померла, в її матері зупинився годинник

Медики про останній ранок Оксани Макар: після 6 ранку апарати показали збій серця / Фото: novosti-n.mk.ua

Лікарі радили матері Оксани покликати священика, але та не захотіла - вона вірила, що дочка виживе.

Медики радили матері Оксані Макар, яка померла вранці, покликати священика, але та не захотіла. Про це пише "Газета.ua".

За словами лікарів, вони і не очікували, що дівчина виживе – фактично, її життя підтримували лише апарати.

"А час йде, тканини відмирають і відмирають. Серце це усе перекачує. Медперсонал казав матері, аби привела священика, але та вирішила, що раз Господь урятував її дитину, значить, вона виживе... Ми ж все-таки медики – бачимо більше, що й до чого. А Тетяна вперта", - розповіла одна з працівниць Донецького опікового центру.

Медсестра пояснила, що відколи Оксану перевели до центру, вона майже постійно знаходилася в стані медикаментозного сну. Під контролем Еміля Фісталя її могли вивести на кілька годин з цього стану раз на день чи раз на два дні.

"Еміль Якович часто до опівночі затримувався. Сам заходив до Макар, то консиліум збирав, то радився телефоном з іноземними колегами. Він лікар від Бога, зробив усе, що міг. У лікарні кажуть, що йому часто телефонували з Києва – то депутати, то ще якісь кандидати. Кожен вважав своїм боргом наказати лікареві надавати всю необхідну допомогу нещасній Оксані. Чесно, вони його замучили своїми вказівками. Ніби без чиїхось настанов він і так не робив все, що міг. Мама постійно плакала. Просила забрати органи у неї й пересадити доньці. Але це неможливо", - зауважила медсестра.

Читайте також: Мати поховає Оксану Макар у весільній сукні

Медики розповіли і про останній ранок Оксани.

"Мати майже постійно сиділа коло неї. Близько другої пішла спочивати. Раніше приходила о 7 – 8, сідала коло дочки, гладила по щоках і волоссю. Цього ранку схопилася десь о 5-й ранку. Прийшла. Як ото відчувала. Десь після шостої апарати показали збій серця. Всі збіглися. Тетяна почала плакати. За інструкцією, її випровадили з палати. Півтори години запускали легені й серце. Але там фактично вже не було чого запускати. Тих легень вже й не лишилося. Не знаю чи точно, медсестри потім казали, що о 7.30, коли Оксана померла, у її матері зупинився наручний годинник", - розповіло джерело з опікового центру.

Нагадаємо, сьогодні, 29 березня, Оксана Макар померла о 7:30 через зупинку серця, яку викликала сильна кровотеча з легень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація