Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишні співробітники мінізоопарку під Києвом розповіли, що стало причиною банкрутства та як рятують тварин від голодної смерті

Комплекс через борги відрізали від електро- та водопостачання.

У комплексі "Натураліст" в селі Красне, на Київщині, який нещодавно закрили через банкрутство, майже без їжі залишилися десятки тварин. Колишні співробітники й небайдужі громадяни намагаються їх врятувати, поки господар не виходить на зв'язок. Як рятують тварин та як люди згуртувалися довкола проблеми, про це дивіться у сюжеті ТСН.19:30.

Місцеві пригадують, що комплекс мав попит серед відвідувачів, але нині там пустка. Персонал звільнили ще 30 днів тому. За словами колишньої працівниці комплексу, про банкрутство їм повідомив власник 5 грудня 2019 року. "Анатолій Петрович оголосив про банкрутство, зібрав усіх співробітників і розпустив", - розповідає Ксенія.

З'ясувалося, що у котеджі через борги відімкнули електрику та воду. Кажуть, на холод навіть нарікали відвідувачі.

"Почалося все від жовтня місяця, коли продали усю техніку, і не було на чому возити дрова", - розповідає ще одна колишня працівниця комплексу Валерія.

Відео Десятки тварин потерпають без їжі у відпочинковому комплексі, який зачинили через банкрутство

У відпочинковому комплексі біля Києва, який нещодавно закрили через банкрутство, практично без їжі залишилися десятки тварин. Це і коні, і корови, і кози з вівцями. Колишні співробітники намагаються їх урятувати, а господар не виходить на зв'язок. Як урятувати тварин та як люди згуртувалися довкола проблеми – дивіться в сюжеті.    

Десятки тварин потерпають без їжі у відпочинковому комплексі, який зачинили через банкрутство

Птахів було сотні. Овець, кіз, корів десятки. По стільки ж мали нутрій, свиней та коней. І навіть був олень та левеня. Догляд за ними довірили двом людям, але корму майже не лишилось, і у тварин почався голод, кажуть колишні співробітники.

Крім того, мініферму спіткала й інша біда. Цієї ночі звідти вкрали найхудішого чорного жеребця, а також свиней та нутрій. У стійлі зосталися кілька кіз, баранів і трохи бичків. А телиця, з напнутою на кістках шкірою та здутим животом, окремо.

Для того, щоб запобігти подальшому розкраданню, комплекс охоронятимуть місцеві, які відгукнулися на допис про допомогу в Мережі.

"Уже починають розкрадати. Із приватною охоронною структурою перемовини. Зараз нам треба підписанта якогось. Треба виходити на власника, з яким немає зв'язку", - розповідає ексголова РДА Обухівського району Олександр Туренко.

Не залишилися осторонь мешканці сусіднього села. Вже сьогодні жителі Григорівки привезли шість круглих тюків сіна по 200 кілограмів. Серед іншого, привезли тваринам і кукурудзу.

Про десятки тварин, які голодують у цім комплексі, сільський голова каже, не знав. І пояснює це тим, що комплекс є приватною власністю.

"Учора у Мережі подивився, то під'їхали з товаришем, поліцію викликали, тоді сіна привезли", - зазначає сільський голова Сергій Богатиренко.

За фактом жорстокого поводження з тваринами поліція відкрила кримінальне провадження. Також з'ясувалося, власником котеджу є чоловік, якого Генпрокуратура у 2016 році заарештувала (а згодом відпустила), за підозрою в створенні злочинного угруповання. Зокрема, через квартирні оборудки, недобудованим лишилися десятки висотних споруд.

Разом з тим, власник комплексу вже з'явився у Мережі. Чоловік пообіцяв приїхати і владнати конфлікт найближчим часом.

Сергій Моргун

Залиште свій коментар

Вибір редакції