Колишній "любий друг" президента радить йому вийти з НСНУ

Микола Мартиненко вважає, що в разі складання Віктором Ющенком повноважень лідера партії НСНУ і виходу з неї, всім стане краще.

Лідер фракції НУ-НС у Верховній раді Микола Мартиненко вважає, що президент Віктор Ющенко повинен залишити партію НСНУ, яку він зараз очолює.

"Президент завжди вважав, що це партія його губить. Я вважав навпаки. Сьогодні ви бачите, що вийшло. Тому я і говорю: для партії буде краще, якщо Ющенко її залишить. НСНУ зуміє сама знайти свій політичний шлях", - переконаний Мартиненко.

"Якщо Віктор Андрійович покине НСНУ, багато партійців сприймуть це, думаю, з ентузіазмом. Що робити далі - розберемося. Кадровий потенціал у нас хороший", - впевнений лідер фракції НУ-НС.

Нагадаємо, Віктор Ющенко був офіційним обраний головою партії "Народний союз "Наша Україна" в кінці листопада 2008 року. До цього партію очолював В'ячеслав Кириленко, який також був лідером парламентської фракції НУ-НС.

Микола Мартиненко очолив фракцію НУ-НС після того, як в кінці 2008 року в парламенті була створена нова коаліція у складі фракцій НУ-НС, БЮТ і Блоку Литвина. Колишній лідер фракції НУ-НС В'ячеслав Кириленко створив депутатську групу "За Україну" і заявив, що 18 її членів не входять в парламентську більшість.

Крім того, Микола Мартиненко є лідером київського осередку партії НСНУ.

Нагадаємо, раніше Мартиненко входив у групу так званих "любих друзів" - людей, максимально наближених до президента. Серед них також називалися Олександр Третьяков, Давид Жванія, Петро Порошенко, Євген Червоненко та інші.

Читайте також:

Ющенко готує дострокові парламентські вибори

Ющенко пропонує народу визначити, хто в країні головний

"Наша Україна" втратила ще одного депутата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: