Колишній адвокат Савченко відхрестився від зв'язків із Сурковим і Медведчуком

Новіков звинуватив Полозова у брехні, але обіцяв не подавати скаргу.

Колишній адвокат у справі Надії Савченко Ілля Новіков відкинув всі звинувачення в його бік, що прозвучали від колеги Миколи Полозова.

Новіков заявив, що не буде подавати скаргу на висловлювання Полозова, оскільки наразі він захищає в суді двох українців – Ахтема Чийгозу і Хайсера Джемілєва.

"Микола чесно заробив собі цим постом стягнення аж до позбавлення адвокатського статусу. Але йому нічого не загрожує, тому що я не подам на нього скаргу в палату. Цим я поставив би під удар його нинішніх підзахисних Ахтема Чийгоза і Хайсера Джемілєва. Нехай Микола і далі працює з ними, він непоганий адвокат, у мене немає проблем з тим, щоб це визнати", - написав юрист у Fаcebook.

Новіков звинуватив Полозова у брехні та заявив, що не пов'язаний ні з помічником президента РФ Владиславом Сурковим, ні з кумом Володимира Путіна  Віктором Медведчуком.

"Хто-небудь серйозно чекає, що я буду виправдовуватися щодо всього простирадла? Коротко кажучи, Полозов бреше у всьому. Я ніяк не пов'язаний ні з Сурковим, ні з Медведчуком, ніколи не радив Україні вести переговори про мир з "ЛНР" і "ДНР", не вирішував питання Корбана, не благав Фейгіна взяти мене у справу Савченко, і не погоджував її візит до Москви у ФСБ", - написав він.

Також колишній захисник Савченко роз'яснив, як виїжджав за кордон, маючи заборгованість в "Сбербанке". За словами Новікова, він їздив в Україну та Європу через Мінськ і про борг дізнався вперше, коли поїхав не через білоруську столицю. Він погасив борг по приїзду в РФ.

Новіков прокоментував і свою роботу з пошуку доказів у справі Савченко.

"Друге, в чому вони щирі, це уявлення, що вся моя робота з добування доказів в Україні зводилася до того, щоб приїхати до Києва і забрати готову папку з матеріалами СБУ у нашого українського колеги Олександра Плахотнюка. Я ніколи спеціально не приховував від Марка і Миколи, над чим працюю, але вони ніколи цим особливо не цікавилися", - написав він.

Нагадаємо, раніше між колишніми адвокатами українського нардепа Надії Савченко Миколою Полозовим, Марком Фейгіним та Іллею Новіковим розгорнувся скандал. В соцмережі Facebook Полозов написав  про те, що Новіков брав участь у діяльності створеної помічником президента РФ Владиславом Сурковим організації "Молоді юристи Росії", а також через сестру Савченко, яка не відхрещувалася від зв'язків з Віктором Медведчуком, вирішував свої проблеми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: