Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній очільник американської агенції DARPA став членом Наглядової ради "Укроборонпрому"

Він вже півтора року працює на концерн та сприяє його розвитку.

Екс-керівник американської Агенції передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) Ентоні Тетер призначений членом Наглядової ради "Укроборонпрому", йдеться на сайті підприємства.

Зазначається, що він вже півтора року обіймає посаду радника з питань довгострокового розвитку концерну, де допомагає впроваджувати нові стратегії розвитку, реформи, проводити корпоратизацію та міжнародні аудити. За сприяння Тетера "Укроборонпром" успішно розвиває експорт та інвестиції. А також саме під його головуванням було створено Державну агенцію передових досліджень і розробок (ГАРДА), що є прототипом американської DARPA.

"Майже 2 роки тому Ентоні Тетер посилив нашу команду та привніс американський досвід довгострокового інноваційного розвитку і менеджменту. Це фахівець світового рівня із міжнародним військовим і управлінським досвідом. Разом ми реалізували чимало масштабних інноваційних проектів та почали активно впроваджувати реформи. Як член Наглядової ради Ентоні Тетер допоможе "Укроборонпрому" ще ефективніше реалізовувати стратегію реформування і впроваджувати міжнародний аудит", – наголосив гендиректор "Укроборонпрому" Роман Романов.

Зауважимо, що агенція передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) належить Міноборони США та відповідає за розробку нових технологій, що у подальшому використовуються у збройних силах. Її було засновано наприкінці 50-х у відповідь на запуск Радянським союзом першого супутника, а головне завдання полягало у збереженні передових позицій американських військових технологій.

Щорічний бюджет DARPA становить понад $3 млрд. Саме вона відповідала за спонсорування розробки мережі ARPANET, що згодом перетворилася на Інтернет, а також версій перших операційних систем, зокрема BSD (університету Берклі) та системи Unix. А 2009 року DARPA за допомогою куль-метеозондів, запущених в небо, тестувала можливості збору, аналізу та обміну інформацією за допомогою соцмереж.

Наразі до структури агенції входять шість основних підрозділів, що займаються оборонними дослідженнями, адаптивним управлінням, інноваціями в інформаційних технологіях, а також мікросистемними, стратегічними та тактичними технологіями.

Нагадаємо, днями Кабмін направив клопотання президенту Петру Порошенку щодо звільнення голови державного оборонного концерну "Укроборнпром" Романова. За словами Володимира Гройсмана, він не співпрацюватиме з тим, оскільки раніше Романов не знайшов шляху до погашення заборгованності перед працівниками суднобудівного заводу в Миколаєві. 

Романов відповів, що "Укроборонпром" не має жодного стосунку до їхньої зарплати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції