Колишній очільник американської агенції DARPA став членом Наглядової ради "Укроборонпрому"

Він вже півтора року працює на концерн та сприяє його розвитку.

Екс-керівник американської Агенції передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) Ентоні Тетер призначений членом Наглядової ради "Укроборонпрому", йдеться на сайті підприємства.

Зазначається, що він вже півтора року обіймає посаду радника з питань довгострокового розвитку концерну, де допомагає впроваджувати нові стратегії розвитку, реформи, проводити корпоратизацію та міжнародні аудити. За сприяння Тетера "Укроборонпром" успішно розвиває експорт та інвестиції. А також саме під його головуванням було створено Державну агенцію передових досліджень і розробок (ГАРДА), що є прототипом американської DARPA.

"Майже 2 роки тому Ентоні Тетер посилив нашу команду та привніс американський досвід довгострокового інноваційного розвитку і менеджменту. Це фахівець світового рівня із міжнародним військовим і управлінським досвідом. Разом ми реалізували чимало масштабних інноваційних проектів та почали активно впроваджувати реформи. Як член Наглядової ради Ентоні Тетер допоможе "Укроборонпрому" ще ефективніше реалізовувати стратегію реформування і впроваджувати міжнародний аудит", – наголосив гендиректор "Укроборонпрому" Роман Романов.

Зауважимо, що агенція передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) належить Міноборони США та відповідає за розробку нових технологій, що у подальшому використовуються у збройних силах. Її було засновано наприкінці 50-х у відповідь на запуск Радянським союзом першого супутника, а головне завдання полягало у збереженні передових позицій американських військових технологій.

Щорічний бюджет DARPA становить понад $3 млрд. Саме вона відповідала за спонсорування розробки мережі ARPANET, що згодом перетворилася на Інтернет, а також версій перших операційних систем, зокрема BSD (університету Берклі) та системи Unix. А 2009 року DARPA за допомогою куль-метеозондів, запущених в небо, тестувала можливості збору, аналізу та обміну інформацією за допомогою соцмереж.

Наразі до структури агенції входять шість основних підрозділів, що займаються оборонними дослідженнями, адаптивним управлінням, інноваціями в інформаційних технологіях, а також мікросистемними, стратегічними та тактичними технологіями.

Нагадаємо, днями Кабмін направив клопотання президенту Петру Порошенку щодо звільнення голови державного оборонного концерну "Укроборнпром" Романова. За словами Володимира Гройсмана, він не співпрацюватиме з тим, оскільки раніше Романов не знайшов шляху до погашення заборгованності перед працівниками суднобудівного заводу в Миколаєві. 

Романов відповів, що "Укроборонпром" не має жодного стосунку до їхньої зарплати.

Залиште свій коментар