Колишній представник президента в Криму Бабін заявив про підозру від НАБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Підозра стосується його діяльності на посаді Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини в червні-грудні 2015 року.

Детективи Національного антикорупційного бюро та прокурори САП намагалися вручити підозра колишньому представнику президента в АР Крим Борису Бабфну.

Про це 22 січня повідомив сам Бабін на строрінці у Facebook.

За слова Бабина, вручити йому підозру за ст. 191 КК через мою діяльність на посаді Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ.

"Така цікава процесуальна діяльність у нинішніх політичних умовах мене жодним чином не дивує. Обрана для цього замовниками цього шоу дата Дня Злуки також красномовна. Підозру цю розцінюю як найвище визнання своєї діяльності у 2014-2020 з протидії агресорові", - йдеться в повідомленні.

Вельмишановні друзі. Сьогодні САП та НАБУ спробували вручити мені підозру за ст. 191 КК через мою діяльність на посаді...

Опубліковано Borys Babin Середа, 22 січня 2020 р.

Нагадаємо, Борис Бабін був завідувачем сектору Інституту законодавства Верховної Ради України, та обіймав посаду представника арезидента України в Автономній Республіці Крим від 17 серпня 2017 року до 2 грудня 2018.

Відео НАБУ затримало очільницю Одеської податкової служби, підозрювану у спробі підкупу

Вона йому нібито пропонувала 25 тисяч доларів, аби закрив очі на корупційні схеми податкової. Чиновницю затримали на гарячому, невдовзі їй мають обрати запобіжний захід. Крім того, від посад відсторонене усе керівництво одеської податкової.  

НАБУ затримало очільницю Одеської податкової служби, підозрювану у спробі підкупу

Залиште свій коментар

Вибір редакції