Колишній соратник президента: Янукович дуже схожий на Ющенка

Колишній третій номер у списку Партії регіонів Тарас Чорновіл заявив, що Янукович дуже схожий на Ющенка: він ледачий і тому він стає маріонеткою оточення.

Тарас Чорновіл
УНІАН
Тарас Чорновіл
Політика в Україні визначається не в українському парламенті, а в Москві і в тіньових вітчизняних групах впливу.

Про це заявив колись третій номер у списку Партії регіонів Тарас Чорновіл.

На думку депутата, президент Віктор Янукович не є маріонеткою Москви, але оскільки він ледачий, то схильний до впливу свого оточення.

"Янукович не є російською маріонеткою. Це потрібно забути, такого немає. Янукович дуже схожий на Ющенка, він ледачий і тому він стає маріонеткою оточення. Але (Віктор) Ющенко час від часу радикально міняв своє оточення, а Януковичу його міняти складніше, тому що воно було йому нав'язане", - заявив Чорновіл.

Характеризуючи одну з цих груп депутат сказав: " (Валерій) Хорошковський повністю залежить від Кремля. Він отримує вказівки тільки звідти. Я думаю у нього на це табу, - йому заборонено брати вказівки і розпорядження від президента, тільки від президента чи прем'єра Росії".

"Група, яка пов'язана з ним: (Дмитро) Фірташ, який на дуже серйозному гачку там, (Сергій) Льовочкін, якого безпосередньо нав'язали Януковичу... Ось там політика українська формується. Не в українському парламенті і навіть не в Україні, а приходить безпосередньо з Росії", - зазначив Чорновіл.

Раніше Чорновіл стверджував, що чим більше зараз Янукович "закручує гайки", тим гірше йому буде в майбутньому.

Читайте також:

Чорновіл побачив у Януковича "синдром Герман"

Чорновіл: у ПР "московський квартет" бореться проти "донецького тріо"

Чорновіл: якщо так піде далі, то у 2015 році Януковича посадять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: