Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колишній топ-менеджер "Укргазвидобування" Тамразов вийшов під заставу

Три мільйони внесли друзі чоловіка.

Власник видання Insider і колишній перший заступник голови правління державного ПАТ "Укргазвидобування" Олексій Тамразов вийшов з ізолятора під заставу.

Про це повідомляє Українська правда із посиланням на його захисників.

"Внесли друзі. Він уже вийшов", – уточнив адвокат Микола Ореховський. За його словами, заставу внесли 13 серпня в повному розмірі – 3 мільйони. Тепер Тамразов має носити електронний браслет та здати закордонні паспорти, проте наразі браслет на нього ще не вдягли.

Разом з тим Ореховський розповів, що апеляцію на рішення вже готують. Але наразі суд оголосив лише коротку ухвалу, без мотивувальної частини. Адвокати наполягають, що Тамразова не мали право взяти під варту лише коротким рішенням, в якому відсутня аргументація суду.

Тому перша апеляція буде стосуватись саме арешту, який, на думку захисту, був незаконним. Після оголошення 14 серпня повного, вмотивованого рішення захист подасть ще одну апеляцію вже на нього та доводи суду.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура України затримала Тамразова напередодні під час спроби незаконної оборудки з 200 тисячами доларів США. Посаду в "Укргазвидобуванні" підозрюваний обіймав в часи правління Віктора Януковича – з 2010 року, а в березні 2014 р. звільнився. Видання Insider часто пише про корупційні схеми в українському державному бізнесі, зокрема газовій сфері. А сам Тамразов неодноразово критикував правоохоронні органи, зокрема МВС і його керівника Арсена Авакова.

ВідеоОзброєні представники СБУ та ГПУ проводять обшуки в столичному офісі "Укргазвидобування"

Вибір редакції