Колишній ветеринар Київського зоопарку: "Це пекло триває вже три роки!"

Дата публікації
Перегляди
6571
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Колишній ветеринар Київського зоопарку: "Це пекло триває вже три роки!"

Київський зоопарк

Головний ветлікар Криївського зоопарку звільнився після того, як результати експертизи підтвердили отруєння оленя Давида.

Колишній головний ветеринарний лікар Київського зоопарку Андрій Марунчин впевнений, що самця оленя Давида, який помер у страшних муках, хтось отруїв навмисно.

"Самець оленя помирав 4 дні. Я мало не ночував з ним, але врятувати його не вдалося. Уявіть, цій величезній тварині навіть укол складно зробити, адже вона може за секунду наколоти людину на свої потужні роги", - розповів Марунчин газеті "Сегодня".

"Коли ми отримали результати експертизи й підтвердилося отруєння, я звільнився. Просто це пекло в зоопарку вже триває 3 роки. Я не в силах цього витримати", - додав він.

Нагадаємо, як встановила прокуратура, в організмі загиблої тварини були виявлені сліди бромадіалона - ця речовина входила до складу отрути, якою в зоопарку труїли щурів.

У компанії "Ветеринарно-санітарний загін" Управління ветмедицини Києва також переконані, що випадково олень отруїтися не міг.

За словами начальника відділу компанії Івана Узварика, фахівці завжди використовували отруту далеко від тварин, тому "вона ніяк не могла потрапити до оленя в годівницю".

"До складу отрути, якою ми труїли щурів у звіринці, входить бромадіалон в невеликій кількості. Але для того, щоб загинув олень, цю отруту потрібно використовувати в чистому вигляді і як мінімум пів-літра", - додав він.

Варто зазначити, за попередніми даними перевірки, протягом минулого року в Київському зоопарку загинули 187 тварин, з яких 19 - ссавці, 75 - птахи, 93 - плазуни, риби і амфібії. У 2011-му році - 114 тварин, з яких 19 ссавців, 25 птахів, 70 плазунів, риб і амфібій. Причиною загибелі всіх цих тварин стали незаразні хвороби різної етіології, наприклад, діатез, серцева недостатність, анемія, запалення легенів тощо.

Читайте також:

У Київському зоопарку померла остання самка оленя Давида

У Київському зоопарку задешево розпродають тварин

Нова смерть у Київському зоопарку: загинув рідкісний олень

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6571
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація