Колишнього в'язня Кремля Балуха побили, він у лікарні  - Сенцов

Колишнього в'язня Кремля Балуха побили, він у лікарні - Сенцов

У нього зламана рука та ключиця.

Колишнього в'язня Кремля Володимира Балуха сьогодні, 8 вересня, вночі побили. Його знайшли тільки вранці. Наразі він перебуває у лікарні.

Про це повідомив український режисер і письменник, звільнений з російського полону Олег Сенцов.

"Володимир Балух був побитим сьогодні вночі. Його знайшли тільки вранці. Зараз він у лікарні. Стан важкий. Подробиці з’ясовуються", - написав він.

Згодом Сенцов додав, що Балух при тямі. У нього зламана рука та ключиця, загрози для життя немає.

Нагадаємо, жителя Криму Володимира Балуха незаконно ув'язнили у 2016 році за проукраїнську позицію. 7 вересня 2019 року його звільнили у межах обміну полоненими між Україною та РФ у форматі "35 на 35".

31 серпня 2020 року стало відомо, що на місцевих виборах від "Європейської солідарності" балотуватимуться колишні політв'язні Володимир Балух і Роман Сущенко.

Відео Рік після повернення: як склалось життя 35 бранців Кремля на Батьківщині

Минулого року стався перший і поки єдиний обмін полоненими між Україною та Росією. Тоді додому повернулись 11 бранців Кремля, серед яких були: Олег Сенцов, Володимир Балух і Едем Бекіров, а ще - 24 українські військові моряки. Їх росіяни захопили під час переходу Чорним морем двох броньованих катерів і буксира "Яни Капу". У полоні тоді моряки провели понад 9 місяців. Як їхнє життя склалося після звільнення - дивіться далі у сюжеті.    

Рік після повернення: як склалось життя 35 бранців Кремля на Батьківщині

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів