Колишня медсестра Каддафі: в Україні жити гірше, ніж у Лівії

Українка Оксана Балінська розповіла, як вона працювала у Муаммара Каддафі: "Тато дав нам роботу, гроші і гарне життя".

25-річна українка Оксана Балінська, яка була однією з п'яти особистих медсестер лівійського лідера Муаммара Каддафі протягом майже двох років, хоче знову повернутися до Тріполі, де вважає життя кращим, ніж в Україні.

Про свою роботу у полковника вона розповіла в інтерв'ю CNN. За словами Балінської, Каддафі завжди був дуже добрим до своїх підлеглих. "Він завжди запитував, чи ми щасливі, чи є у нас все необхідне", - зазначила вона. Щороку 1 вересня він дарував їм медальйони зі своїм зображенням або годинник

Між собою медсестри називали полковника "Татком". "Тато дав нам роботу, гроші і гарне життя", - сказала Балінська.

Вона заперечує, що хтось з медсестер мав з полковником інтимні стосунки. "Я не знаю, хто створив такий образ його медсестер та охоронців-жінок. Як може хтось зі здоровим глуздом вважати, що ми могли мати сексуальні стосунки з Каддафі?", - обурилася жінка.

Балінська зазначила, що правила роботи в нього були дуже суворими, медсестрам заборонялося носити відкритий одяг та робити яскравий макіяж.

Коментуючи чутки про "улюблену медсестру Каддафі", 38-річну українку Галину Колотницьку, Балінська зауважила: "Галина була така ж медсестра, як і ми всі. Вона дуже добра жінка з великим серцем".

Вона переконана, що всі плітки про Каддафі не відповідають дійсності. "Можу сказати тільки хороші речі про нього", - додала жінка.

Балінська виїхала з Лівії в лютому, коли була вагітною. Наразі вона живе зі своїм чоловіком, сербським бізнесменом, та сином неподалік від Києва, але мріє повернутися до Тріполі.

"Я дуже сподіваюся, що ми повернемося до Лівії", - сказала вона, гортаючи альбом зі своїми лівійськими фотографіями.

Читайте також:

"Улюблена" українська медсестра Каддафі вийшла заміж

Жертвами війни в Лівії стали більше 50 тисяч людей

"Амазонки" Каддафі: полковник ґвалтував нас і передавав синам

У Муаммара Каддафі народилася онука

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: