Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колмогоров застосував зброю правомірно – службове розслідування Держприкордонслужби

Суд розглядає апеляцію засудженого до 13 років в‘язниці прикордонника.

Прикордонник Сергій Колмогоров, якого засудили на 13 років за вбивство жінки на передовій, застосував зброю на блокпосту під Маріуполем 9 вересня 2014 року правомірно.

Про це заявив полковник Державної прикордонної служби Олександр Дідик, посилаючись на результати службового розслідування.

"Висновок розслідування - зброя застосовувалася прикордонним нарядом правомірно, виходячи з тієї ситуації, яка склалася на той час", - наголосив він.

За словами полковника, він особисто проводив службове розслідування за фактом застосування зброї прикордонним нарядом, а тієї ночі приїхав на місце події одразу після інциденту і перебував там, поки працювала міліція.

Також Дідик зауважив, що на той момент ситуація на кордоні була напруженою.

"31 серпня був розстріляний прикордонний катер, два прикордонники загинули, шестеро отримали тяжкі поранення. 1 вересня загинув майор Андрієць, два прикордонники отримали тяжкі поранення. 4 вересня розстріляли наших два УАЗи, один прикордонник отримав поранення",  - додав він.

Окремо Дідик зазначив, що за три роки розслідування інциденту з Колмогоровим прокуратура жодного разу не викликала його на допит, хоча матеріали були передані у військову прокуратуру Донецького гарнізону у вересні 2014 року.

Нагадаємо, три роки тому в Маріуполі Сергій Колмогоров ніс службу на блокпості. Під час патрулювання військові помітили авто, власник якого світлом фар подавав невідомі сигнали, припускають - противнику. Прикордонники отримали наказ авто затримати, однак водій почав тікати, навіть попри попереджувальні постріли в повітря. Унаслідок чого вогонь відкрили по самій машині. Водій під час інциденту вижив, однак його дружина загинула. Вогонь вели майже десяток осіб, але Маріупольський суд засудив лише Колмогорова - на 13 років.

Сьогодні, 6 листопада, Верховний Суд України розглядає апеляцію прикордонника.

ВідеоЗа наказ за ґратами. Прикордоннику загрожує 13 років в’язниці за вбивство жінки

Залиште свій коментар

Вибір редакції