Коломойський дав пораду РФ, як вирішити конфлікт на Донбасі: "Обрали всіх, через 30 днів зібрали манатки і валіть до себе"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку бізнесмена, Володимир Зеленський не зможе проштовхнути законодавчі зміни щодо Донеччини, як цього не зробив і Петро Порошенко.

Український бізнесмен Ігор Коломойський переконаний, що президент Володимир Зеленський не буде проштовхувати зміни статусу Донбасу в Конституції України і вважає, що на цій території потрібно провести вибори під наглядом ОБСЄ.

Про це він повідомив в інтерв'ю РБК.

"Україна — єдина неподільна унітарна держава. Якщо почати федералізацію, завтра почнеться парад суверенітетів. Є закон про особливий статус, він узгоджений мінськими угодами та його щороку продовжують. Потрібно прибрати зміни Конституції, замінити п'ятирічним перехідним періодом особливого статусу Донбасу, провести вибори на цій території під наглядом ОБСЄ. Нехай Росія теж сидить дивиться, але не втручається. Обрали всіх кого треба, через 30 днів зібрали манатки і валіть до себе", - сказав Коломойський.

Він також вважає, що Мінськими угодами необхідне перезавантаження.

"Конфлікт триває п'ять років. Природно, є елементи блокади та обмежень і люди страждають... Всі від цього втомилися. Але з обох сторін є ті, хто звик до цього, більш того, там є і бізнес. І вугілля з Донбасу йде спочатку в Росію, а потім до нас в Україну. І сталь там виплавляє товариш [Сергій] Курченко по пів мільйона тонн на місяць і продає її під вашими сертифікатами", - розповів Коломойський.

Нагадаємо, ватажок невизнаної "ЛНР" Леонід Пасічник заявив, що будуть вимагати особливого статусу у складі України зі своєю межею, армією та судовими органами. За словами Пасічника особливий статус для "ЛНР" в Україні має бути за принципом "держава в державі".

Відео На зустрічі у Мінську вдалось домовитись про чергове перемир’я на Донбасі

У Мінську Тристороння контактна група не досягнула суттєвого прогресу в питанні обміну полоненими. Сторони узгоджували кількість і прізвища претендентів на обмін. Натомість конкретних домовленостей вдалося досягнути у питанні ремонту мосту в Станиці Луганській. Спочатку мають демонтувати фортифікаційні споруди, далі за ремонт опор візьметься українська сторона.    

На зустрічі у Мінську вдалось домовитись про чергове перемир’я на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції