Коломойський потролив Слідчий комітет РФ: Погано працюють, знайшли не все

Бізнесмен із гумором відреагував на повідомлення російської влади про арешт його нерухомості в анексованому Криму.

Колишній глава Дніпропетровської області Ігор Коломойський прокоментував слова керівника Слідчого комітету Росії Олександра Бастрикіна, який напередодні відзвітував про арешт в анексованному Криму декількох десятків об'єктів, які нібито належать компаніям українського бізнесмена.

"Вони це майно заарештовують втретє. Хтось грабує награбоване, а вони заарештовують арештоване", - прокоментував ТСН.ua Ігор Коломойський.

"Все, що можу сказати: потрібно працювати активніше - знайшли не все", - пожартував бізнесмен.

Нагадаємо, вчора Бастрикін заявив, що на 71 об'єкт нерухомості в Криму і Севастополі, які належать компаніям, підконтрольним Ігорю Коломойському, накладено арешт.

Зокрема, йдеться про адміністративні будівлі, приміщення, автозаправні станції та іншу нерухомість. Крім того, згідно з рішенням суду, заарештована офісна будівля, розташована у Москві на вул. Поварскій, яка належить російській фірмі ЗАТ "Еліт-Холдинг" (співзасновником є І.Коломойський).

Російські силовики вважають, що отриманий в результаті здавання в оренду приміщень цієї будівлі прибуток може використовуватися бізнесменом "для фінансування каральної операції на південному сході України".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: