Коломойський пояснив, чому США зацікавлені в подовженні "внутрішнього конфлікту" на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнесмен заявив, що США надали зброю Україні, аби "підтримувати конфлікт".

Український бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що конфлікт на Донбасі "ніким не інспірований, ніякою Росією", незважаючи на присутність там російської військової техніки і російських військових". Він переконаний, що в конфлікті зацікавленні Сполучені Штати.

Про це він заявив під час інтерв'ю виданню "НВ".

За словами бізнесмена, США надали Україні військову техніку, "щоб підтримувати конфлікт на Донбасі", тому що "Америці вигідно тримати санкції проти Росії".

"У всякому разі, за попереднього президента (Обами) так було. А нинішній президент (Трамп), по-моєму, у нього інший погляд, але як з нього вийти – він не знає. А в переддень чергових президентських виборів, може, він не поспішає з цим", – заявив Коломойський.

Він додав, що на Сході "внутрішній державний конфлікт" попри присутність там техніки РФ.

"Вона і зараз там є, російська техніка, і буде. Поки буде конфлікт, буде там російська техніка. Це реалії з життя. Так, вона там є. А у нас американська техніка з цього боку є. І що з цього? Джавеліни є у нас? Це чия техніка?" – сказав Коломойський.

Водночас Коломойський визнав наявність на Донбасі не лише російської техніки, а й російських військових.

"Ми говоримо, що військові російські присутні на Донбасі. Це факт. Вони, правда, переодягнені у відпускників чи когось. У ДНР-ЛНР 1−2-й корпус, в усякому разі, те, що стосується офіцерського складу, то 100% там багато російських військовослужбовців, які поїхали у „відпустку“ або у „відрядження“ — виконувати інтернаціональний обов’язок. … І не робіть з цього катастрофу – це нормальне явище", – зазначив він.

За його словами, на територію України "виконувати інтернаціональний обов'язок" приїхали також із Західної Європи і США. 

"Але у нас основа, шампур цього конфлікту – це внутрішньоукраїнський конфлікт, який, до речі кажучи, готувався 20 років. Мінімум від 2004 року, від виборів Ющенко-Янукович. Тоді вперше ясно було, що ми до цього готові", – наголосив Коломойський.

Нагадаємо, раніше український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що організована Росією "громадянська війна" на Донбасі завершиться одразу, коли РФ припинить підтримувати бойовиків.

ВідеоКоломойський повернувся до України після двох років відсутності

Літак із бізнесменом на борту приземлився о 2:30 ночі у Дніпрі. В Україні Коломойський не був два роки. До осені 2018 року він жив у Швейцарії, а останнім часом - в Ізраїлі. Бізнесмен неодноразово заявляв, що в Україну повернеться, якщо на президентських виборах переможе Володимир Зеленський.

Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

Залиште свій коментар

Вибір редакції