Коломойський про взаємини з Зеленським: "Більше я його маріонетка, ніж він моя"

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коломойський про взаємини з Зеленським: "Більше я його маріонетка, ніж він моя"

Бізнесмен запевняє, що не контролює творчість "Кварталу 95".

Бізнесмен та співвласник телеканалу "1+1" Ігор Коломойський не має жодного впливу на діяльність студії "Квартал 95" та не є його власником навіть частково. Про це він розповів у інтерв'ю для передачі "KishkiNa".

На запитання журналістки Соні Кошкіної, чи не є Зеленський "маріонеткою" Коломойського, бізнесмен відповів: "Якщо коротко охарактеризувати наші взаємини, то більше я його маріонетка, ніж він моя. Інакше і не сказати. Те, що стосується взаємин "плюсів" з "Кварталом", то вони виграють 10:0 у "плюсів". Вони роблять, що хочуть, повністю не контрольовані, нічим не обмежені. І тільки спробуй натякнути їм на те, щоб якось…"

"Наші партнерські стосунки (з "Кварталом") в тому, що я є одним з бенефіціарів "плюсів", і "плюси" мають з ними довгостроковий контракт - на 10 років", - розповів бізнесмен.

Щодо можливого балотування Зеленського у президенти, Коломойський не бачить в цьому проблем для телеканалу та виходу на ньому комедійного шоу.

"Мені Ткаченко говорить – а якщо він (Зеленський) піде в президенти, які стосунки ми матимемо з "Кварталом", в нас же контракт, що ми будемо показувати? Я кажу, якщо Зеленський піде в президенти, то інші ж кварталівці залишаться, і буде що показувати. В тебе ж контракт не із Зеленським, а з "Кварталом". Значить фронтменом буде Кошовий чи Пікалов, чи ще хтось", - припускає співвласник "1+1".

Також Коломойский запевнив, що спеціально не підказує кварталівцям жартів і ніколи не просив їх той чи той каламбур додати до сценарію. Водночас, каже, у розмовах з лідером "Кварталу" проскакували жарти, які потім Зеленський використовував.

"Навіщо мені телефонувати йому і говорити: "Використай цей жарт". Якщо б про Петра (Порошенка), то так, можна було б зателефонувати і сказати – зроби жарт. Таких епізодів не було, але в принципі, чом би й ні, якщо я щось би таке про Петра Олексійовича придумав", - сказав Коломойський.

Нагадаємо, лідер "Кварталу 95" Володимир Зеленський не оголошував про участь у президентських виборах, однак останнім часом з'явився у опитуваннях щодо електоральних настроїв населення. Так, якщо Зеленський вийде до другого туру, то він переможе своїх опонентів, про це свідчить опитування компанії "Соціополіс".

Зеленський розповів, чи збирається йти на вибори

Зеленський розповів, чи збирається йти на вибори

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація