Коломойський вважає, що в справі Тимошенко не треба шукати політику

Відомий бізнесмен вважає, що Тимошенко не посадять. Крім того, він переконаний, що не треба шукати політики у цій справі.

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що в справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко не треба шукати політики.

Як передає УНІАН, коментуючи спроби кримінального переслідування колишніх представників влади, зокрема Тимошенко, Коломойський сказав, що "я не працюю в Генпрокуратурі, в міліції. Якщо затримують – значить, є за що".

Що стосується Тимошенко, то бізнесмен зазначив, що "вона політична фігура і якщо викликають на допит, то треба давати пояснення, вона повинна відзвітувати, тим більше я чув про якийсь аудит, якісь цифри".

"Ну, напевно, тут присутній якийсь політичний тиск на неї, але я не думаю, що її хтось посадить або чіпатиме чи затримає", - сказав Коломойський.

"А ось ті люди, які працювали, скажімо так, на місцях, міністри, чиновники... якщо вони чимось займалися, напевно... Не всіх же саджають. У будь-якому тиску можна знайти політику. Але я вважаю, що спочатку потрібно розібратися з господарською частиною, тому що не всіх же чіпають. Я не чув, щоб із моїх знайомих, хто працював за Тимошенко, щоб когось викликали. Тому що вони працювали чесно і кишені собі не набивали. А багато хто набивав собі кишені, ось за це їх сьогодні і тягають. Не треба шукати політики там, де є звичайна економіка", - додав він.

Як відомо, Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу стосовно Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу.

Читайте також:

Генпрокуратура: Тимошенко – невиїзна

"Батьківщина": Янукович наказав генпрокурору розгромити опозицію

Тимошенко вже зібрала сумку і готова йти до в'язниці

Генпрокуратура поновила допити учасників акції "Україна без Кучми"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: