Коломойський заявив, що давав інтерв'ю Independent і не дозволяв друкувати його в будь-якому іншому виданні

Адвокати бізнесмена готують судові позови з цього приводу.

Ігор Коломойський давав інтерв'ю журналісту видання Independent і не давав згоди на публікацію матеріалу в будь-якому іншому виданні, про це він повідомив в коментарі ТСН.uа.

"На початку листопада в Женеві я дійсно розмовляв з журналістом, якого, якщо не помиляюся, звали Керолл. Він представився кореспондентом Independent і саме цьому виданню я давав інтерв'ю. Приблизно через місяць він передзвонив мені і сказав, що виникли проблеми з публікацією цього інтерв'ю в Independent, - розповідає Коломойський. - Я відповів, що в такому випадку ніякого інтерв'ю не було, а все інше - просто розмови і все. Тому я не можу коментувати інтерв'ю, яке не давав ні виданню Politico, і ніякій приватній особі".

За словами бізнесмена, дозволу на публікацію інтерв'ю в Politico у нього ніхто не просив, тому його адвокати починають роботу над судовими позовами з цього приводу.

Сам Керолл слова Коломойського прямо не спростовує, але стверджує, що на етапі домовленостей про інтерв'ю представився йому, як журналіст Independent і Politico. Як підтвердження він виклав нібито фото смс-листування з бізнесменом.

Нагадаємо, що раніше в коментарі ТСН.uа Коломойський заявив, що не давав скандального інтерв'ю виданню Politico. Пізніше свої слова він повторив і журналістці Світлані Крюковій.

"Я сайту Politico ніякого інтерв'ю не давав... Олівера я знаю як журналіста Independent. По-моєму, його так звали. Не пам'ятаю точно, візитна картка вдома валяється. Він приходив від видання Independent. А ніякому Politico інтерв'ю я не давав. З Independent зустрічався на початку листопада. У цьому виданні все ще чекаю текст. А паралельно консультуюся зі своїми адвокатами", - процитувала Крюкова слова Коломойського у своєму Facebook.

 

Дзвоню Коломойському. Кажу, у Вас з'явився двійник. Інтерв'ю за Вас роздає. Феєричне. Де про Тимошенко і Саакашвілі...

Опубліковано Svetlana Kryukova 21 грудня 2015 р.

Інтерв'ю, яке нібито дав Ігор Коломойський, вийшло в європейській версії газети і на сайті Politico і містив декілька резонансних і скандальних заяв. Цей матеріал активно цитували українські ЗМІ. Зазначимо, що Politico - американське видання. Його європейська версія була створена разом з видавничим домом Axel Springer в кінці 2014 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: