Колона "гуманітарної допомоги" перетнула українсько-російський кордон - МНС Росії

Колона налічує близько 100 вантажівок.

Фури з нібито гуманітарною допомогою для Донбасу, що їдуть з Росії, перетнули українсько-російський кордон, повідомляють у прес-службі МНС Росії.

Зазначається, що на шляху колона розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску "Донецьк", друга - на "Матвєєв-Курган", де вантаж пройшов митне оформлення "в суворій відповідності з міжнародним законодавством".

У відомстві повідомляють, що всі заходи на пунктах пропуску нібито здійснювалися в присутності представників митної і прикордонної служб України.

"Автомобілі МНС Росії заїжджали на контрольно-пропускний пункт з відкритим заднім пологом кузова. Перевірці піддалися не тільки техніка, але супровідні документи на "гуманітарний вантаж", - йдеться в повідомленні.

Після завершення всіх процедур в цілому більше 70 автомобілів з "гуманітарним вантажем" загальною масою понад 600 тонн рушили до Донецької та Луганської областей.

Повідомляється, що основна маса вантажу - це продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти і навчальна література.

Своєю чергою, українська сторона наголошує, що пересвідчитися у відповідності вмісту кузовів деклараціям Київ змоги не має: до огляду вантажу росіяни не допускають. Українська сторона певна, що під виглядом гуманітарки на окуповані території потрапляє зброя та боєприпаси для бойовиків.

Колона з сімдесяти вантажівок вирушить з Донського рятувального центру на Донбас

Про це повідомили в російському МНС. Везуть, буцімто, харчі, медикаменти й книжки. Втім, пересвідчитися у відповідності вмісту кузовів деклараціям Київ змоги не має: до огляду вантажу росіяни не допускають. Українська сторона певна, що під виглядом гуманітарки на окуповані території потрапляє зброя та боєприпаси для бойовиків. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: