Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колона "гуманітарної допомоги" перетнула українсько-російський кордон - МНС Росії

Колона налічує близько 100 вантажівок.

Фури з нібито гуманітарною допомогою для Донбасу, що їдуть з Росії, перетнули українсько-російський кордон, повідомляють у прес-службі МНС Росії.

Зазначається, що на шляху колона розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску "Донецьк", друга - на "Матвєєв-Курган", де вантаж пройшов митне оформлення "в суворій відповідності з міжнародним законодавством".

У відомстві повідомляють, що всі заходи на пунктах пропуску нібито здійснювалися в присутності представників митної і прикордонної служб України.

"Автомобілі МНС Росії заїжджали на контрольно-пропускний пункт з відкритим заднім пологом кузова. Перевірці піддалися не тільки техніка, але супровідні документи на "гуманітарний вантаж", - йдеться в повідомленні.

Після завершення всіх процедур в цілому більше 70 автомобілів з "гуманітарним вантажем" загальною масою понад 600 тонн рушили до Донецької та Луганської областей.

Повідомляється, що основна маса вантажу - це продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти і навчальна література.

Своєю чергою, українська сторона наголошує, що пересвідчитися у відповідності вмісту кузовів деклараціям Київ змоги не має: до огляду вантажу росіяни не допускають. Українська сторона певна, що під виглядом гуманітарки на окуповані території потрапляє зброя та боєприпаси для бойовиків.

Відео Колона з сімдесяти вантажівок вирушить з Донського рятувального центру на Донбас

Залиште свій коментар

Вибір редакції