Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колона хресного ходу з боку Борисполя розформувалась за кілька кілометрів до Києва

Далі віряни до столиці не підуть.

Колона хресного ходу УПЦ МП, яка рухалась до Києва з боку Борисполя, зупинилась за 13 кілометрів до столиці.

Як передає кореспондент ТСН з місця подій, сьогодні ця колона зі Сходу крокувала близько двох годин та зупинилась поблизу Великої Олександрівки, вочевидь, в очікуванні нових вказівок.

Близько 18 години на місце прибув нардеп Вадим Новинський, якого називають одним із найбільших меценатів та куратором Московського патріархату. Після прибуття нардепа було повідомлено, що хода далі не піде.

Місцевих попросили розходитись, а тих, хто приїхав з інших регіонів, повезуть автобусами на ночівлю до Фролівського монастиря на столичному Подолі.

Як відомо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про закриття вулиць Києва для хресного ходу. Пов'язані такі виключні заходи з тим, що на шляху пересування процесії по Житомирській трасі було виявлено закладені бойові гранати.

Всеукраїнський хресний хід стартував на сході України від 3 липня зі Свято-Успенської Святогірської лаври, а на заході України – 9 липня через Свято-Успенської Почаївської лаври.

Також відомо, що Харківська єпархія Української православної церкви Московського патріархату проводила "хресний хід за мир" у Харкові. Як інформували місцеві видання, у місті частково був обмежений рух транспорту. У соцмережах з'явилися фото із ходи, на яких видно, що, окрім церковних символів, учасники несуть георгіївські стрічки та значки із зображенням Миколи II.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції