Колоритна "дикунка" з Femen отримала другу підозру за оголений перфоманс перед Порошенком і Лукашенком

Колоритна "дикунка" з Femen отримала другу підозру за оголений перфоманс перед Порошенком і Лукашенком

Обох президентів дівчина тепер кличе до суду в якості свідків.

Проти активістки Femen Анжеліни Діаш Де Кінташ, яка вискочила перед президентами Петром Порошенком та Олександром Лукашенком з оголеними грудьми, відкрили друге кримінальне провадження. Перше було за хуліганство, тепер додалося ще й за підробні документи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До поліції дівчину викликали, щоби вручити їй підозру за підробку журналістського посвідчення, завдяки якому вона пройшла на захід. Анжеліна прийшла в образі дикунки і людожерки з Африки. "Прийшла саме так, щоб підкреслити людожерність судової системи України. Тому що вони за мирну акцію протесту на мене відкривають вже другу кримінальну справу", - пояснила перфоманс учасниця Femen.

Проти активістки "Фемен" відкрили друге кримінальне провадження за підробку документів

Проти активістки "Фемен" відкрили друге кримінальне провадження за підробку документів

У поліції не приховували, що в такому вигляді відвідувачів приймають уперше. "Тому що судова система України абсолютно дика і варварська", - відповіла на запитання про свій вигляд дівчина. "Ну, це ж не суд, це поліція, може, ви не за адресою прийшли? У вас до поліції немає претензій?", - перепитав один із правоохоронців. Активістка сказала, що поки що немає.

26-річна Анжеліна зізнається, що її мама найбільше переймається тим, щоби дитина не потрапила до вязниці. Однак поведінку доньки не засуджує. Попри оптимістичний настрій активістки, її адвокат веселого в цій справі бачить мало. "Є дві окремих кримінальних справи, і в разі, якщо їх будуть окремо подавати до суду, є ймовірність, що навіть якщо Анжеліну засудять по хуліганству, наприклад, до умовного строку, то повторна наступна судимість навіть по 358-й, навіть якщо там якийсь штраф буде, буде означати, що вона має іти по хуліганству на реальний строк", - пояснив юрист Ярослав Яценко.

Наразі правоохоронці вручили підозру в підробці документів і розкрили матеріали справи про хуліганство. Своєю чергою Анжеліна з адвокатом подали клопотання, щоби в суд викликали головних свідків перфомансу. "Я хочу викликати, користуючись своїм правом, до суду президентів двох країн", - заявила дівчина.

Раніше засновниця руху Femen Анна Гуцол пояснила, чому одна з активісток оголила груди під час спільної прес-конференції президента Білорусі Олександра Лукашенка та українського гаранта Петра Порошенка. "Рух  Femen таким чином висловив своє ставлення до візиту білоруського диктатора в Україну. Сотні українців загинули і продовжують гинути за демократію і свободу України, але сьогодні на офіційному рівні в нашій країні приймають людину, яка в своїй країні вбиває, викрадає людей і пригнічує всіляке інакомислення", - заявила вона.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Наступна публікація