Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кольорові кульки, перерізання стрічки та чиновники: на Вінничині у школі помпезно відкрили туалет

Для сільської школи це виявилося значущою подією, на яку чекали 30 років.

У селі Медвеже Вушко на Вінничині урочисто відкривали шкільну вбиральню. На неї тут чекали понад 30 років, відтоді як побудували споруду. Тому відкривали гучно і не очікували, що церемонію висміють у соцмережах. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоУ сільській школі урочисто відкрили вбиральню, на яку учні та вчителі чекали понад 30 років

Кольорові кульки, перерізання стрічки та чиновники при краватках - так у селі Медвеже Вушко урочисто відкривали шкільну вбиральню. На неї чекали більше 30 років, відтоді як побудували споруду. Тому відкривали гучно і не очікували, що церемонію висміють у соцмережах.

У сільській школі урочисто відкрили вбиральню, на яку учні та вчителі чекали понад 30 років

Після того, як світлини з церемонії відкриття туалету з'явилися на сайті Вінницької райдержадміністрації, чиновників висміяли в усіх соцмережах. Не допомогло і швидке видалення новини.

Про туалет у стінах школи тут мріяли понад 30 років. Увесь цей час, і в мороз, і в спеку - діти бігали на двір. Тож коли гроші на вбиральню знайшли, відкрили її помпезно. З високими гостями, перерізанням стрічки в кольорах прапора, фотосесією та побажаннями.

Новий туалет, який коштував 350 тисяч гривень, діти ще не бачили, бо зараз у школі карантин. Дорослі вже розподілили кабінки - одну віддадуть вчителям, інші - учням. І в понеділок, коли діти повернуться до класів, їм проведуть інструктаж, бо в більшості сільських хат, кажуть вчителі, таких зручностей немає.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Вибір редакції