Команда Балоги залишає Секретаріат президента

Більша частина заступників екс-глави СП Віктора Балоги подали у відставку. Зокрема, будуть звільнені Ігор Пукшин та Роман Безсмертний.

Наприкінці минулого тижня практично всі заступники голови Секретаріату президента написали заявки про відставку, повідомляють джерела в СП.

"Всі заступники голови Секретаріату написали на ім'я президента заяви про відставку за власним бажанням. Єдиний виняток – Андрій Гончарук, оскільки він зараз перебуває за межами України", - розповів інформований співбесідник виданню "Комерсант-Україна".

"Заяви дійсно написали більшість заступників, але у відставку будуть відправлені не всі. Наприклад, Переході (Іван Перехода, керує документообігом в СП – прим. ред.) хвилюватися нема за що. Але ключові фігури дійсно готові піти", - підкреслило інше джерело.

За інформацією видання, у відставку планується відправити більшу частину заступників нового глави СП Віри Ульянченко, яка змінила на цій посаді Віктора Балогу.

Офіційно кадрові зміни планується провести за підсумками співбесід Ульянченко з її заступниками. Як стверджують джерела, буде звільнений Ігор Пукшин, який займається юридичним напрямом в СП. Остаточно ухвалено рішення про відставку Романа Безсмертного, який має намір зосередитися на керівництві центральним виконкомом партії "Наша Україна".

"Андрій Кислинській, швидше за все, буде звільнений - він практично не виконував в СП конструктивної роботи. У підвішеному стані залишається Ігор Попов (представник президента у Верховній раді – прим. ред.). Є ряд питань до Юрія Богуцького (займається гуманітарними питаннями), його доля залежить від прихильності Віри Ульянченко", - розповів співробітник Секретаріату президента.

На своїх посадах, швидше за все, залишаться Андрій Гончарук, що займається зовнішньою політикою, і Марина Ставнійчук, яка відповідає за взаємодію з Конституційним судом і Центрвиборчкомом.

Головна інтрига полягає в тому, чи буде звільнений перший заступник розділу СП Олександр Шлапак, що займається економічним блоком. Він вже написав заяву про відставку, пояснивши, що є "членом старої команди". Але, як вважають співбесідники газети, у Шлапака високі шанси зберегти посаду, оскільки знайти йому заміну буде непросто.

Кандидати на посади, які виявляться вакантними після ротації, поки що не визначені.

Про те, що найближчим часом будуть звільнені декілька представників керівництва СП, ще в п'ятницю заявив президент Віктор Ющенко. "Очевидно, будуть кадрові зміни в апараті. Мене не все влаштовує. Я не хочу, щоб люди, які працюють біля мене, володіли тими цинічними якостями, які я не хочу бачити", - зазначив він.

Сьогодні в Секретаріаті президента працюють дев'ять заступників голови, зокрема один перший.

Читайте також:

Члени "Єдиного центру" масово тікають від Балоги

Балога відмовився йти в президенти і вибачився перед Ющенком

Звільнити Балогу Ющенку допомогли спецслужби

Ющенко: Я прийняв відставку Балоги і не бачу в цьому трагедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: