Команда Ющенка знає, як йому залишитись президентом ще на 5 років

Керівник кампанії чинного глави держави впевнений, що через судову тяганину після другого туру виборців Ющенко може залишшитися на посаді ще років п'ять.

Керівник виборчого штабу Віктора Ющенка Роман Безсмертний вважає, що чинний президент може “ще років з п’ять” залишатися на своїй посаді. Причиною цього, за словами політика, може стати судове протистояння після другого туру виборів

Безсмертний, зокрема, спрогнозував “величезний конфлікт у Адміністративному суді, який не завершиться лише рішеннями".

"Геній українських юристів доведе цю ситуацію до абсурду в Адміністративному та Верховному судах. Не переконаний, що судовій системі цей екзамен під силу", - наголосив керівник виборчого штабу Ющенка.

За словами Безсмертного, “аналізуючи весь спектр можливих рішень, є безліч варіантів: починаючи, що стосунки між Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко доведуть до того, що ще років з п’ять Віктор Ющенко буде президентом, бо вони не виберуть між собою, кому бути президентом, і закінчуючи, що в Україні взагалі не буде президента”.

Нагадаємо, в першому турі виборів Ющенко, за результатом підрахунку всіх електронних протоколів, набрав тільки 5,45% голосів і посів п'яте місце серед кандидатів у президенти.

Виграли під час голосування 17 січня Віктор Янукович і Юлія Тимошенко. Вони набрали 35,32% і 25,05% голосів виборців відповідно та вийшли до другого туру голосування.

Читайте також:

Ющенко прокоментував свою поразку на виборах

Тігіпко відмовився підтримати Тимошенко або Януковича в другому турі

Підраховано 100% голосів: Янукович набрав 35,32% голосів, Тимошенко - 25,05%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: