Командир частини домагався жінки-лейтенанта. Поліція порушила кримінальну справу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Полковник протягом 2018 року декілька разів схиляв жінку до сексу із ним чи з іншими чоловіками, яких потрібно було “розважити та задобрити”.

Головне управління Нацполіції у Вінницькій області порушило кримінальну справу за заявою лейтенанта Вікторії Сікал про домагання до неї командира військової частини А1358 Віктора Іваніва.

Про це повідомили у четвер, 17 січня, пише "Укрінформ" з посиланням на відповідь Військової прокуратури Рівненського гарнізону на запит видання.

"Слідчим слідчого відділу Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області 21 грудня 2018 року за заявою Сікал В.О. до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 154 ККУ (примушування до вступу в статевий зв'язок)", - зазначили у відомстві.

заява про домагання
humanrights.org.ua

У прокуратурі повідомили, що 27 грудня минулого року матеріали кримінальної справи були передані за підслідністю до Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області.

У коментарі Центру інформації про права людини Сікал розповіла, що полковник протягом 2018 року декілька разів схиляв її до сексу із ним чи з іншими чоловіками, яких потрібно було “розважити та задобрити”.

Вперше це відбулося у хатинці у лісі, куди він її відвіз. “Як будеш зі мною добра, то буде все в тебе добре, а як ні, то я тобі покажу гірші сторони армії”, - процитувала вона слова командира.

За її словами, після її відмов вступити у сексуальний контакт командир створював їй ускладнення під час служби, відмовляв у відпустках та не дозволив рекомендовану лікарем госпіталізацію під час хвороби.

19 грудня 2018 року Валерія одружилася з ветераном АТО Олексієм. Разом з чоловіком вони звернулися зі скаргою до Військової служби правопорядку, Військової прокуратури у Вінницькій області та відділу поліції у Вінниці.

ВідеоСтудентка вибачилася перед родиною Варченка за звинувачення у домаганнях

19-річна Наталя Бурейко спершу у соцмережі звинуватила поліцейського у домаганнях та навіть подала на нього заяву до прокуратури, а потім - буквально кілька годин тому - вибачилася перед родиною Олександра Варченка та видалила власні повідомлення.

Студентка вибачилася перед родиною Варченка за звинувачення у домаганнях

Водночас командир частини в коментарі Центру інформації про права людини спростував обвинувачення Валерії Сікал, пов’язавши наклеп з проханням жінки піти у весільну відпустку під час воєнного стану.

"Це все її фантазії… Вона хотіла весілля у Вінниці, казала, що в неї гості запрошені. А коли я відмовив, пообіцяла, що в мене будуть проблеми і вона буде скаржитися на мене", – сказав командир.

Раніше ЗМІ повідомляли, що 24-річна лейтенант з Вінниччини Вікторія Сікал, яку після академії направили служити в Хмельницьку область, ініціювала кримінальне провадження проти свого керівника - командира військової частини А1358 Віктора Іваніва. Сікал стверджує, що командир частини протягом року домагався її в обмін на "легку службу".

ВідеоСкандал із сексуальних домагань за участі Люка Бессона спалахнув знову

П’ять принижених та ображених жінок стали на стежину війни проти Люка Бессона. Скандал із сексуальних домагань, який спалахнув у травні цього року, повернувся. Люк Бессон готовий до бою, і буде відстоювати своє чесне ім’я в суды. Подробиці – в сюжеті.  

Скандал із сексуальних домагань за участі Люка Бессона спалахнув знову

Залиште свій коментар

Вибір редакції