Командувач ЧФ РФ зібрався захищати "рідну Україну"

За словами командувача Чорноморського флоту РФ Володимира Корольова, він сподівається що флоти Росії та України в 2011 році проведуть гідні навчання.

 Командувач Чорноморського флоту РФ Володимир Корольов у розмові про майбутні спільні навчання флотів України та Росії, заявив, що йому є що захищати в Україні, яку назвав рідною.

Про це Корольов сказав після закінчення церемонії урочистого покладання вінків і квітів до Меморіалу героїчним захисникам Севастополя в 1941-1942 роках на честь Дня Збройних сил України.

За його словами, він сподівається що флоти Росії та України в 2011 році проведуть "гідні навчання".

"В 2011 році на нас очікують конструктивніші моменти, які пов'язані з міжвидовими угрупуваннями… це буде гідне навчання...ті моменти, які ми повинні захищати в нашій рідній Україні та Росії тут, у Криму", - заявив командуючий ЧФ РФ.

Він також зазначив, початок взаємодії ВМС України та Росії було покладено на проведених спільних навчаннях "Фарватер миру-2010".

Нагадаємо, що Росія планує підвищувати боєздатність ЧФ і оснащувати його новими кораблями. Зокрема, нещодавно повідомлялося про до 2020 року Чорноморський флот отримає 18 новозбудованих кораблів, а також модернізовану авіацію.

Читайте також:

Путін похвалив Азарова за трату грошей від ЧФ Росії

МЗС: застарілі ресурси Чорноморського флоту не становлять ні для кого загрози

Чорноморський флот Росії почав віддавати Україні борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: