Комбінат з друку виборчих бюлетенів запрацював у режимі АЕС

Бійці внутрішніх військ взяли під охорону поліграфкомбінат "Україна", який минулого тижня став центром протистояння уряду та Партії регіонів.

Бійці спецпідрозділу Внутрішніх військ 28 січня взяли під охорону поліграфічний комбінат "Україна", який друкує бюлетені для виборів президента.

Режим охорони підприємства такий самий, як і охорони особливо важливих стратегічних об'єктів, наприклад, атомних станцій.

Близько 20 військовослужбовців заступили на службу на трьох пропускних пунктах комбінату. Ще два патрулі здійснюють обхід території підприємства з собаками, а для надзвичайних ситуацій створено резерв ВВ.

Пройти на територію комбінату можна за наявності перепустки, а от депутатське посвідчення хоч і не дає права на вхід, може бути використано.

"По прибуттю депутатів народних на даний режимний об'єкт, після того коли начальник варти переконається, що це народний депутат, даний депутат, зі згоди керівника режиму буде пропущений на режимний об'єкт", - заявила охорона.

Кого пропускати, а кого – ні, вирішуватиме цивільна особа - заступник директора з питань режиму на комбінаті.

Внутрішні війська напряму підпорядковані президенту України. Раніше Віктор Ющенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО взяти під охорону державне підприємство полігарфкомбінат "Україна".

Нагадаємо, минулого тижня комбінат став об'єктом протистояння між БЮТ та Партією регіонів.

Спроба змінити керівництво завершилася бійкою. ПР заявила, що Кабмін хоче використати нового директора, щоб надрукувати зайві бюлетені до виборів президента.

Натомість уряд наполягає, що "регіонали" просто лобіюють інтереси концерну ЄДАПС і тому намагаються не допустити змінити керівництва комбінату.

28 січня Мінфін за рішенням РНБО призначив виконуючим обов'язки генерального директора підприємства Романа Середу.

Читайте також:

Комбінат "Україна" отримав нового керівника

Регіонали бачили, як комбінат "Україна" захоплювали особи кавказької національності

Директор комбінату "Україна": ми стали заручниками виборів

Ющенко: регіонали захопили комбінат, на якому друкують виборчі бюлетені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: