Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комісія не пов'язує отруєння дітей у Яремчі з харчуванням у готелі

Вирішується питання про виписку дітей.

За попередніми висновками комісії Держпродспоживслужби, фахівці не пов'язують отруєння дітей з їхнім харчуванням у ресторані готелю у Яремчі, де вони відпочивали, йдеться у ТСН.12:00.

Швидше за все дітям стало погано від продуктів, які вони купили за межами готелю. У Яремчанській лікарні зараз перебувають п'ятеро дітей. Їхній стан задовільний. Симптомів, з якими їх шпталізували - блювота, нудота, висока температура - вже немає. Незабаром їх обіцяють виписати. Тим більше завтра діти вже мають повертатися з відпочинку додому.

Попередньо їм діагностували гострий гастроентероколіт. Результати аналізів будуть завтра. В ході перевірки Держпродспоживслужба з'ясувала, що цей 3-зірковий готель не включений до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів. У Держпродспоживслужбі кажуть: в Яремчі за такою схемою працюють багато готелів - як оздоровчі табори не реєструються, аби уникнути зайвих організаційних клопотів, хоча насправді дитячі групи приймають.  В цьому випадку дітям готували не за спеціально розробленим дитячим меню, а за звичайним меню ресторану.

Нагадаємо, в одному з готелів міста Яремче Івано-Франківської області отруїлися 11 дітей. 10 липня близько 23 години до медиків звернулися неповнолітні зі скаргами на нудоту, пронос, слабкість та підвищення температури.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Вибір редакції