Комісія Ради: найбільшим гальмом у справі Ґонґадзе був Ющенко

Екс-голова тимчасової Комісії Верховної ради заявив, що Ющенко був найбільшим гальмом у справі Ґонґадзе і справу його вбивства, а також знайти винних ніхто не намагався.

Повністю розкрити справу про вбивство Георгія Ґонґадзе і знайти винних ніхто не намагався.

Таку думку висловив колишній голова тимчасової Комісії Верховної ради з розслідування вбивства журналіста Олександр Жир.

"На жаль, найбільшим гальмом у розкритті "касетного скандалу" був президент Віктор Ющенко. Людина була неспроможною розібратися у всіх цих речах. Президент був незацікавлений знайти винних. Чи доведе до кінця справу нинішня влада – подивимося, як вона буде діяти. Найголовніше, аби всі питання були переведені з політичної площини в юридичну. В кінцевому результаті мають бути названі ті особи, які причасті до вбивства журналіста і прослуховування кабінету президента", - зазначив він.

На думку Жира, ситуація з прослуховуванням виглядає смішною.

"Є дві людини: той, хто прослуховує, і той, кого слухають. Хтось один мусить сидіти в тюрмі, бо діяв незаконно. Там має бути або президент, або Мельниченко. Це є аксіомою, на яку ніхто чомусь не хоче звертати увагу. Справа йде таким чином, що всі нібито праві – і власник кабінету і той, хто слухав", - підкресли він.

Жир також наголосив, що правоохоронні органи мають з'ясувати, чи майор Мельниченко робив прослуховування для спецслужб інших країн. За його словами, вирішенням має зайнятися Генпрокуратура.

"Думаю, що всі речі з прослуховуванням кабінету президента не можуть бути зроблені і організовані одною людиною. Це всім зрозуміло", - підсумував він.

Нагадаємо, 10 років тому 28 листопада 2000 року в Україні вибухнув "касетний скандал". Лідер Соціалістичної партії Олександр Мороз через ЗМІ оприлюднив частину записів, нібито зроблених в президентському кабінеті.

Він навів дослівно висловлювання Кучми і ще декількох високопоставлених осіб щодо журналіста Георгія Гонгадзе. Причому із записів виходило, що вищі керівники країни можуть бути так чи інакше причетні до зникнення журналіста.

Нагадаємо. на думку екс-президента Кучми, вбивство Гонгадзе було акцією, спланованою іноземними спецслужбами з метою скомпрометувати Україну на міжнародній арені.

Крім того, Мельниченко зізнавався, що скандальні записи, зроблені ним в кабінеті у Кучми, що начебто свідчили про його причетність до смерті журналіста, були частиною спецоперації, спрямованої на те, щоб усунути тодішнього главу держави з посади.

Читайте також:

Ющенко зізнався, що ненавидить політику

ГПУ вимагає від Ющенка знову здати кров на аналізи

Симоненко назвав Ющенка співучасником вбивства

Януковичу дорікнули, що він покриває Кучму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: