Шуфрич дослідить пригоди "дворукого бандита" Луценка

Для розслідування інциденту з Юрієм Луценком в аеропорту Франкфурта, Верховна рада створила одразу дві комісії.

Верховна рада створила дві Тимчасові слідчі комісії з питань розслідування обставин інциденту за участю міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який стався 4 травня в аеропорту німецького Франкфурта-на-Майні.

За ухвалення першої постанови, внесеної народним депутатом від БЮТ Ігорем Воротнюком, проголосували 214 депутатів (для створення ТСК необхідно 150 голосів – ТСН.ua).

Комісія повинна надати українському суспільству достовірну інформацію щодо розслідування обставин інциденту з Луценком. До складу комісії включено 9 депутатів України. Головою ТСК обрано депутата від БЮТ Романа Забзалюка, а його заступником - депутата від фракції Партії регіонів Леоніда Кожару. Термін діяльності комісії встановлено 3 місяці.

Крім того, парламент ухвалив постанову щодо створення аналогічної ТСК, внесену депутатом від фракції Партії регіонів Владиславом Лук’яновим. За проголосували 205 депутатів. Цю комісію очолив депутат від ПР Нестор Шуфрич.

Таке рішення було ухвалене у зв’язку з тим, що під час обговорення даних проектів постанови в сесійній залі депутати так і не дійшли згоди щодо того, хто очолюватиме цю комісію. Голова ВР Володимир Литвин закликав дійти згоди, однак жодна зі сторін не пішла на поступки. Після такого голосування Литвин заявив, що ситуація “доведена до абсурду”.

Нагадаємо, 15 травня, перед прийняттям закону про заборону грального бізнесу в Україні, Нестор Шуфрич заявив: "Спочатку займемося одноруким бандитом, а потім дворуким", маючи на увазі Юрія Луценка.

Читайте також:

Шуфрич: спочатку займемося одноруким бандитом, а потім дворуким

Син Луценка подав до суду на таблоїд Bild

Рада почала розслідування законності продажу "Інтера"

Верховна рада дослідить законність реконструкції НСК "Олімпійський"

ВідеоШуфрич дослідить пригоди Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: